Toon hier je Sector !

Goedemiddag gewaardeerde HF leden,
Middels aankoop van 1 van mijn eerste horloges ben ik aantal jaar terug in aanraking gekomen met het merk Sector uit Italie. Zelf ben ik in het bezit van de Diver 230, ø43 mm automaat met zwarte plaat & bezel, datum met loep op 3 uur, 21 jewels ETA uurwerk etc. (Zie foto’s onder). Kijk je naar prijs / kwaliteit ben ik zeer tevreden met dit horloge. Lugs en band erg mooi afgewerkt en top uitstraling Draagt ook erg fijn. Opladen van uurwerk is ook een feest gezien de rotor spint als een opstijgende heli :slight_smile:
Mooi om eens andere HF leden hier bij elkaar te brengen en hun Sector te tonen. Indien je ervaringen wilt delen kan dat natuurlijk ook.
Ben benieuwt naar jullie reacties!


4 likes

Weet je zeker of dit een ETA uurwerk is? Lijkt me eerder een Miyota. Staan hier om bekend en volgens mij zie ik “Japan” op de rotor staan.

1 like

Ok…., zal eens checken. ETA is wel veel gebruikt door Sector.
Bedankt voor je bericht

1 like

Dit is met zekerheid een Miyota.
Niks mis mee, loopt prima.

Ik heb hetzelfde uurwerk in een van mijn horloges

1 like

Bedankt voor de info, mooi om zo (mijn) kennis te verhogen. Fijne zondag :+1:

2 likes

Sector Adv 5500 No Limits.
Mijn eerste duikborloge uit 1997/1998.

Deze waren toen nog Swiss Made.

2 likes