TR: Rolex Explorer 114270 Rehaut

Het verplichte (!) rijtje:
te ruil:

Merk en model: Rolex Explorer
Diameter: 36
Leeftijd: 2010
Datum waarop het in mijn bezit is gekomen(maand/jaar): 11-2022
Factuur en/of certificaat: Garantie kaart
Verzendkosten of afgehaald: afhalen
Conditie (krassen, werking etc): 7/10
Soort uurwerk en kaliber: 3130
Ruilwaarde: 6500
Als ik het horloge minder dan 6 maanden in bezit heb, verklaar ik hierbij dat mijn vraagprijs niet hoger is dan hetgeen ik er zelf voor heb betaald danwel waar ik het voor heb ingeruild.

Hierna volgt een aantal recente foto’s van het daadwerkelijke object. Indien u interesse heeft, klik dan linksboven op mijn gebruikersnaam en stuur mij een bericht. Reageren als antwoord op deze advertentie is helaas niet toegestaan (en reageren, de tekst of titel wijzigen mag ik zelf ook slechts om de andere dag).

23 likes

Up!

3 likes

Up! Ik sta momenteel ook open voor een Omega Speedmaster Sapphire (310.30.42.50.01.002). En andere voorstellen zijn altijd welkom!

2 likes

Naast de Speedmaster sta ik ook open voor de Omega Aquaterra 38MM (220.10.38.20.03.001)!

1 like

Gereserveerd!

Deze is weer beschikbaar! Het betreft een M serial en komt uit 2010. Ik zal hieronder wat extra foto’s toevoegen!



10 likes

Toch maar weer eens een upje na lang inactief te zijn geweest! Sta nu voor wat meer horloges open en dan met name van Omega!!

8 likes

Weer eens een upje! Sta nog steeds open voor Omega en ook Rolex!

2 likes

Up!

Up!!

1 like

Up!

Weer een upje!