Gaaf Japan! De locaties die ik ken zijn hiervoor al aangegeven. Ben er ongeveer 17 jaar geleden geweest. Keek mijn ogen uit in Osaka en Tokyo wat betreft horloges. Zo veel moois te vinden. Een land met veel liefhebbers maar ik herinner me dat ze destijds weinig deden aan presentatie. Het leek soms net alsof je op de markt liep terwijl er stapels mooie en peperdure horloges lagen. Misschien is het nu anders hoor. Ik zou er dolgraag nog eens naar toe willen. Geniet er van en ik zou zeggen sla je slag! Ben benieuwd naar je ervaringen!
Leuk, zo’n trip naar Japan!
Als je deze Kurono Tokyo interessant vindt, dan ben je er op het ideale moment. Moest ik er zijn op 22 aug, dan was dit een deal geweest.
Leuk man, Japan is een geweldig en uniek avontuur!
Casio’s in Don Quijote zijn dirt cheap, elke vorm van Seiko in BIC Camera te vinden, Ginza heeft van elk luxe merk wel een boutique en Nakano Broadway is een goede start voor tweedehands.
Als je brildragend bent moet je zeker een opticien binnenstappen voor een nieuwe bril met glazen, ben je voor 40~60 euro klaar (uurtje wachten), zelfs als je een sterkte van -8 hebt.
Er zijn ook veel Japanners met slechte ogen, dus bestaansrecht van deze winkels is begrijpelijk.
Verder lees ik mee in dit draadje. Ik verneem veel enthousiasme over Japan-reizen
Ik was niet op zoek naar horloges, heb alleen een batterij voor mijn Speedmaster X-33 laten vervangen. Bril en/of glazen in NL aanschaffen was me niet waard/te duur, daar maar wel van de gelegenheid gebruik gemaakt.
Japans koksmes is ook zo’n ding die je echt moet meenemen.
Ik quote mijn bericht van een paar jaar terug. Ik was/ben persoonlijk niet geïnteresseerd in nieuw; mijn tips zijn primair voor tweedehands. In Japan kun je vrijwel risicoloos jong gebruikt kopen. Verkopers zijn betrouwbaar maar voor de beste onderhandelingspositie neem je het liefst iemand mee die Japans spreekt - Japanners gunnen een Gaijin alleen niet de beste deal. Bic Camera is een soort Mediamarkt met een wat uitgebreider assortiment (lees: horloges van de Japanse merken) en hebben geen gebruikt aanbod. Desalniettemin leuk om eens binnen te lopen.
Veel plezier daar - je gaat een prachtige tijd hebben.