Enige tijd geleden is mijn vader overleden. Ik kan gerust stellen dat ik mijn voorliefde voor Omega van hem heb. Hij heeft ooit een Seamaster van mijn moeder gekregen. Dit is eind jaren 70 geweest. Hij sprak er altijd met veel trots over ook al heb ik er zelf geen actieve herinneringen aan omdat het horloge vrij snel spoorloos was.
Nu kwamen we onlangs een foto tegen waarop zijn horloge te zien is. Helaas niet bijzonder scherp. Kan iemand mij helpen bij het bepalen van het typenummer? Zou geweldig zijn!
Dat denk ik niet, op deze foto kijken de centerlinks een stuk smaller dan op de foto van OP. Ook zou het volgens de tekst een Seamaster moeten zijn en geen Constellation.
In de politiek kan je daar heel ver mee komen, hier zal dat wat moeilijker worden
Dit gaat heel lastig worden, seamaster, zilvere plaat, enorm wazige foto, zonder herinnering…knap als we er hier uit gaan komen.
Misschien ergens het doosje / bonnetje aanwezig in een la of doos op zolder?
Was het een chronograaf, gezien er iets op 12u zit?
Wat wilde gokken
Hij had het wel altijd over een automatic én over een Seamaster.
Inmiddels een tweede foto gevonden en dit keer even met de scanner gewerkt ipv whatsapp. Excuses voor de valse start wat dat betreft.
Ik heb ook een foto gevonden van wat vermoedelijk hetzelfde horloge is maar wellicht met andere band? Hopelijk geen dwaalspoor.
Ik hoop snel meer foto’s te vinden! Bon hopen we ergens de komende weken tegen te komen nu mijn moeder ivm een verhuizing haar oude mappen wegdoet. Maar geen garanties dus tot die tijd hoop ik hier het antwoord te vinden.
Klopt. Die zag ik. Die band zit enkel op de quartz helaas. Ik ben er inmiddels wel van overtuigd dat het de 166.0216 is aangezien het altijd over een automatic ging.
Hopelijk komen we de factuur nog tegen in één van de mappen of nog beter, het horloge ergens op zolder. Keep you posted!