Het kriebelt weer…
Ik twijfel en zet graag de forum-hulplijn in.
Ik had een gemodde skx, dat was mijn favoriete weekend/vakantie-avonturenhorloge. Die is een keer te vaak gevallen, uurwerk is kaduuk. En wijzerplaat beschadigd door mijn gebrekkige modskills. Kast en fijne uncle seiko bor zijn nog prima in orde.
Ik heb een aantal ideeën in mijn hoofd om dit vakantie/weekend horloge op te vullen.
Optie 1: Seiko 5kx scoren en inhoud omzetten naar de gemodde skx case. Bijvoorbeeld zoeen:
Aan de andere kant is het ook leuk om eens wat anders te proberen.
Optie 2: Citizen NY0040
Een klassieker. Saffiertje erin modden durf ik nog wel aan. Model vind ik leuk om te zien en staat eigenlijk al jaren op de wishlist.
Nadeel: het miyota 8200 uurwerk is niet mijn favoriete.
Optie 3: Bulova Oceanographer (devil diver)
Wat duurder, maar al voorzien van saffier. En een beetje kleur in de collectie. Leuk model, maar ook een beetje bang dat ik er snel op uitgekeken ben. En hetzelfde uurwerk als de NY0040.
Oerdegelijk, gebouwd als een tank. Wordt meer waterdicht bij elke meter die je duikt. Is zowieso al in vele varianten/kleurstellingen te koop en als je het wil zijn er gigantisch veel mod-opties beschikbaar.
Ook minstens de helft goedkoper dan je andere opties!
Het is ook echt vragen naar de bekende weg he, budget ophogen, hahaha.
Dank voor de reacties zover!
@Capibara Luminox, nooit overwogen. Even de site bekeken, niet echt iets naar mijn smaak.
@APMV Citizen barnacle, is die niet erg dik? Model doet me ook niet veel. Citizen Orca heb ik ook overwogen maar lijkt me te groot. NY0040 vind ik toch de leukste citizen duiker.
@Geuzzz leuke suggesties… HGP heb ik overwogen, leuke horloges. Nog geen combi gevonden die me over de streep trok… de Momentum Sea Quartz vond ik leuker. Maar die krijgt mindere reviews. Slim Turtle… ik heb al een reguliere Turtle. Ik zal m eens moeten passen. Wolbrook ga ik nog eens naar kijken.
@Perpetual prachtig horloge. Durf ik buitenshuis (nog) niet te dragen, ook doordeweeks niet. Merk dat het budget wel opgekrikt wordt na een aantal jaren hf… anders had ik de Squale niet als optie genoemd.
Zirx Ook prachtig. Seiko’s doen me wel wat minder omdat ik al een Solar Tuna en Turtle heb. En mijn gemodde skx mijn favoriete was.
pimpelmees Vostok, been there, done that… mijne bleek toch niet spatwaterdicht na een modavontuurtje.
Rex11 Seiko Monster, leuke modellen. Maar als gezegd, Seiko’s heb ik geoeg.
Iedereen die Squale roept: staat idd hoog op mijn lijstje sinds ik die 1521 fiffer te logeren heb gehad… twijfel wel of ik die als vakantiehorloge durf te gebruiken. Ik neig dan weer snel naar de Casio Duro.
Ik had verwacht dat de Bulova wel hoger in de poll zou scoren, dat verbaast me wel.
Is deze niet geliefd op het forum?
Ik kocht ooit een standaard zwarte seiko turtle als vakantiehorloge op rubber. Die vond ik echt leuk. Afgelopen zomer heb ik hem zelf een beetje gemist. 3jaar alles mee gedaan, en nooit een krasje op het mineraalglaasje gehad.
Ik zou overigens nog steeds voor de standaard skx kiezen dan voor de 5kx mocht je die route bewandelen.