Vintage Seiko Only (Deel 1)

Niet meer in mijn bezit maar wel een leuke vintage Seiko

10 likes

Vintage op de eerste schooldag :nerd_face:

14 likes

Lekker bezig! Hoe oud ben jij dan :nerd_face:

28

1 like

Klopt, dat was de 70’s ten top. Was alleen een JDM lijn met funky ontwerpen.

Achter de bepaalde lijnen van Seiko is niet altijd een logica te vinden. Er waren er in de 70s zo veel, en de precieze verschillen zijn niet altijd duidelijk.

Laatste woord is wel toepasselijk voor het horloge :grin:

1 like

Laatst een 6548-6000 verkocht in het blauwe deel. Met als reden de aankoop van de 6458-600b, de op een na minst voorkomende. Alleen de mint groene is nog zeldzamer.

12 likes

Is dit een dames model? Ik heb er ook al een paar zien staan. Ik had hem bijna gekocht toen ik in de beschrijving zag staan youngsters divewatch?
Hoe groot is de diameter?

De 6458 is de mid-size versie net als de SKX013. Ze zijn 38mm dus geen dames modellen. De mid-size versies zijn zelfs beter afgewerkt en een hoogwaardiger uurwerk dan de full size 7548. :grin:

Ok duidelijk, 38mm is een mooie maat ik heb gisteren mijn eerste stap gezet op het pad van horloge reparatie.
Een quartz duikhorloge uit de jaren 90 van een vriend liep niet meer, ik was een beetje bang dat ik de wijzers zou verprutsen maar dat viel mee, alles gelukt best trots op :grin:. Dat was een 38mm model en ik moet zeggen zeer comfortabel. Nieuw uurwerk erin nu wachten op het glas en de pakking en klaar!

3 likes

Deze twee gaan de collectie verlaten, staan in het blauwe gedeelte. :innocent: ook 37 en 38mm

6 likes

Is er dan niet iets mis gegaan? De seikomatic staat er 2x in :wink:

Ow effe kijke :rofl:

12 likes

15 likes


Nu op orginele band :heart_eyes::heart_eyes:
Dankjewel @anon6060116EV !

10 likes

Seiko one pusher chrono 5717-8990

14 likes

:ok_hand:

8 likes

Mooi bandje! Waar heb je die vandaan als ik vragen mag?

Kopen? Ik ben er niet gek op

1 like