tissot seasstarseven sm mega 1970
ook knap en werkt perfect !
1620996796913|433x500
Je maakt krachtige topics om je trustlevel te verhogen.
Leuke klok, heeft alleen wat liefde nodig en een bijbehorend trustlevel
trust level ? welk trustlevel ?
just share , en hoop dat sommige mensen er blij van worden ook al is het slechts een paar euro’s waard ,
wat zijn die trustlevels? wat liefde nodig ?
Je mag niet zomaar een verkoop topic openen. Daar is een speciale afdeling voor. Maar voordat je daar iets mag plaatsen moet je een hogere trust level hebben.
Maar als ik je niet goed heb begrepen en je gewoon een horloge wilt laten zien. Ziet er prima uit. Doet mij denken aan dit horloge uit mijn collectie, alleen die heeft een datum venster.
Hey bedankt voor je post !
Ik weet niks van trustlevels en verkoop niks …
Heb mn beide ouders en mn jongste broer verloren in acht maanden tijd 2020 , daardoor kreeg ik een doos vol uurwerken in mn bezit, oud en nieuw
Had al wat onderzoek achter de rug via" the net " maar een horlogeforum met specialisten vervoegen is de beste manier om niet alles zomaar op de rommelmarkt te gooien en meer te weten te komen over !
Zelf verzamel ik crazy watches en digitale zoals citizen vintage , starck etc …
bedankt voor de post .
VIND DE INVICTA EEN PRACHTIG UURWERK btw , nog nooit van gehoord trouwens .
die vintage uurwerken hebben iets speciaal .
bedankt
Had ik een verkoop geopend ?? neen toch ?
het is een vintage watch … dus share op vintageforum ;. dit is toch geen verkoop forum ?
thx
Je maakt je duidelijk. Ben benieuwd naar de andere horloges
Niks speciaal … maar wel leuke en ze werken perfect zoals de tissot
er zat wel een topper tussen een 1966 breitling top time , zelfs de zaak waar ik een een nieuw horloge bandje kocht wou het uurwerk heeeeel graag kopen ! haha
verder mondria , frey, hamilton , ahrens, solure sa chronograph etc ;…