Vliegveldmarkt Enschede 6+7 Mei

6 en 7 Mei is er een vliegveld/vlooienmarkt op het oude vliegveld Twente in hangar 11.
Wie weet valt er iets leuks op de kop te tikken.
Ik ga voor het eerst op jacht naar een leuke vintage, iemand tips waar ik op moet letten? En waar ik het beste kan zoeken?
Ik hoop dat het een beetje rustig is i.v.m. de voorjaarsvakantie.

2 likes

Op mij als er een Grolsch tentje staat… het is bij mij in de achtertuin. OT; vintage heb ik weinig kaas van gegeten, maar ik wil je bedanken voor de tip! Ik ga er 6 mei ook even kijken dan :upside_down:

1 like

Vind er het liefst een mooie rolex die als replica verkocht wordt maar toch echt blijkt te zijn. Maar goed ik hou van dromen, denk dst ik eerder een vintage vind.

3 likes

Haha dromen moeten er zijn, misschien ligt er wel een Patek 1518 die je voor een knaak en een bos wortels mee mag nemen :yum:

1 like

Als het lukt met de planning ga ik ook wel ff die kant op. Er is wel iets meer aanbod op de Rikketik die precies een week eerder is, qua budgetbedreiging.