Gisteren met @Voetsie afgesproken om een explorer II 16570 polar over te nemen. Voor het horloge op tafel kwam, een leuk uitgebreid gesprek. Waar in te merken was, dat hij echt een liefhebber is. Het horloge was precies zoals omschreven, kon aantonen waar hij hem had aangekocht en was onderhouden. Het contact van de voren was misschien wat langzaam. Maar dit was geen onwil zo bleek tijdens het gesprek. Al met al een fijne een ervaring en zeker een aanrader. Mocht je ooit iets van hem kopen in de toekomst.
Prachtige Omega Speedmaster mogen overnemen van Voetsie.
Agenda’s kunnen afstemmen en ‘halverwege’ afgesproken. Een leuk, gezellig gesprek, waarbij we het horloge incl alle toebehoren hebben bekeken. Horloge was precies zoals geadverteerd, prachtig.
Goede ervaring met Voetsie, bedankt!
Afgelopen weekend een fijne kennismaking met @Voetsie. Files, wegwerkzaamheden, openstaande bruggen en omleidingen wisten hem er niet van te weerhouden om zijn nieuwe aanwinst op te komen halen! Onder het genot van een bakkie de deal beklonken. Niets aan te merken, aanrader ![]()
Ook ik heb zojuist een bandje mogen overnemen van @Voetsie ! Begin deze middag interesse getoond, de keuze gekregen tussen ergens een bak koffie drinken of toezending per post, betaling vlot geregeld en de track&trace ook al binnen. Zeer voorspoedige afhandeling dus en daarmee een absolute aanrader.