Goedemiddag horloge fanaten,
Ik ben Ami, 28 jaar, woonachtig in Zoetermeer en zit al een tijdje hier op het forum te loeren. Het is gewoon erg leuk om voor slapen gaan alle topics te lezen!(gezonde verslaving) Mijn vriendin deelt helaas niet dezelfde interesse en wordt hier niet echt warm van, ook vindt zij dat ik meer aandacht geef aan horloges(forum) dan aan haar. 60/40 verhouding . Maar ok, wij gaan verder, dit is geen relatieforum!
Al van jongs af aan ben ik geïnteresseerd geweest in horloges, ik vind het fascinerend hoe horloges in elkaar zitten. In mijn ogen is dit wel één van de mooiste uitvindingen van de mensheid. Samen met de tijd-zelf natuurlijk (aangezien tijd in zekere zin ook een uitvinding is!).
In het verleden (pakweg 12 jaar geleden) heb ik altijd horloges gehad van merken zoals; Fossil, Diesel, Casio, voor mijn leeftijd toen, vond ik dat prima horloges. Naarmate mijn interesse in horloges groter werd, viel dat ook op bij mijn familie en vrienden. Zo kreeg ik van mijn vriendin een Ted Baker horloge (gewoon lief bedoeld!), een Citizen horloge van mijn schoonouders en een vintage Seiko van mijn opa (helaas ben ik deze kwijtā¦).
Deze hobby smaakte al gauw naar meer. Na heel veel te hebben gelezen over horloges, besloot ik om een instap-model automatisch horloge aan te schaffen. Dit werd uiteindelijk geen Seiko maar een Victorinox Maverick. Het model en het Zwitserse merk sprak me direct aan! Het is een heerlijk horloge, draagt lekker, is accuraat en heeft een mooie sunray grey dial! Niet lang erna heb ik bij Rob Monsterwatches een Seiko 5āje aangeschaft voor vakanties, bevalt uitstekend, draagt comfortabel, niks op aan te merken eigenlijk. Zeker niet voor dat bedrag! Paar maandjes later heb ik de Seiko tank hommage aangeschaft, dames en heren model! De vriendin is tot op de dag van vandaag nog steeds blij mee! Zo heb ik ook een miskoop gemaakt helaas, een Tag Heuer 2000 pro, prachtig ding maar het valt gewoon te klein voor mijn smaak! Deze zal binnenkort op zoek zijn naar een nieuwe eigenaar!
Verder voor in de toekomst heb ik paar prachtige exemplaren in gedachte. Zo wordt de spaarpot voor een nieuwe Omega Planet Ocean al maandelijks aangevuld. Een Seiko Presage Cocktail wordt overwogen. En wellicht een mooie Breilting Colt voor de belangrijke schoonvader!
Okey then, dit was dan in notendop mijn ervaring met horloges! Jullie zullen mij steeds vaker zien op dit beschaafde forum, tot snel!
(Hoe denken jullie over koppel horloges?
