Voorstellen, Freek84 + NA: CW C63 Sealander Automatic

Goede avond,

Na enige tijd mee te lezen op dit forum is het tijd om ook iets van mij te laten lezen.
Mijn interesse voor horloges is er altijd geweest maar werd aangezwengeld toen ik het horloge van mij opa kreeg van mijn vader. Daar deze voor mijn pols wat te smal is en ik dit oude (jaren 70) horloge graag heel wil houden ben ik op zoek gegaan naar andere horloges.

Na een duiker vakantiehorloge op een veiling waarvan ik het merk liever niet noem i.v.m. negatieve reacties, verder op zoek gegaan naar een ‘echt’ horologe.

Tijdens het zoeken naar horloges maakte ik veelal gebruik van de diverse topics en de daarin voorkomende beschreven expertises en ervaringen. Extra leuk waren voor mij de nieuwe merken en inzichten die ik heb kunnen vergaren.

Zo kwam ik het merk Christopher hier op het forum voor het eerst tegen. Ik meen in de verkiezing mooiste horloge onder de 1000 euro en dan specifiek een groene C63. Deze liet ik meteen aan mijn vrouw zien met de woorden: “Zo een wil ik echt graag hebben”. Om meteen de vraag te krijgen “wat kost dat wel niet”. Ja ik zou graag een onuitputtelijk budget hebben, maar dat er is in deze fase in ons leven er voor horloges zeker niet.

Dus zo zat ik ongeveer een maand geleden met een budget bij de outlet Roermond op het terras, om na het shoppen voor de kinderen te gaan kijken naar bijvoorbeeld een Seiko. Ik zat toch te wachten op het terras en had dus even de tijd om te kijken op het HF in de blauwe sector en tot mijn blije verbazing bood forum lid Bbroek (alias Bas) een CW C63 sealander aan in de juiste kleur en maat. Uiteraard wel iets duurder dan mijn budget, maar toch leek het zo te moeten zijn. Mijn vrouw komt erbij zitten met de opmerking echt geen zin meer te hebben naar horloges te gaan kijken. Ik had toen al een persoonlijk bericht gestuurd en dit was dus ook niet meer nodig, ik wilde deze.

Daar ik nog geen ervaringen met verkopers kan delen wil ik via deze weg Bas bedanken voor de prettige manier van zaken doen. Alles zoals afgesproken en zeer behulpzaam. Bedankt! Als ik later heb uitgevogeld hoe het moet deel ik mijn ervaring alsnog.

Dus dankzij HF mijn gewenste horloge gevonden en later zelfs via HF kunnen kopen.

Later zal ik eens mijn ‘oudjes’, miskopen en bescheiden collectie tonen met waarschijnlijk iets minder tekst. En ter aanvulling natuurlijk een foto van het naar mijn smaak prachtige horloge!

Groet Freek

51 likes

Welkom Freek! Mooi horloge op de kop getikt :wink:

1 like

Mijn beste,

Van harte welkom binnen de gelederen van deze enthousiaste club van tijd-kunstenaars!!

Orologio Signaturis Temporis :wink:

1 like

Welkom hier en gefeliciteerd

1 like

Welkom op het forum Freek.
En veel plezier met je mooie NA! :hugs::pray:t3:

1 like

Welkom!

1 like

Welkom!

Welkom hier bij HF !

Welkom! Mijn eerste aankoop was ook een C63 Sealander, in wit. Wordt nog steeds met plezier gedragen! :slight_smile:

1 like

welkom

???

Welkom! Pracht horloge, geniet ervan!

Welkom op HF Freek. Leuke NA. Doe je goed :smile:

Ha Freek, welkom op het forum.

Toevallig heb ik meerdere keren getwijfeld om in te gaan op deze advertentie. Het was een goede aanbieding voor een horloge dat nagenoeg nog nieuw is met meerdere bandjes als ik me niet vergis.

Blij dat hij een nieuw enthousiaste eigenaar heeft gevonden die dus niet twijfeld. Zeer verdiend dus!. heel veel draag plezier gewenst en vergeet niet zo af en toe een plaatje in het cw only / wat dragen we vandaag enz enz topic te plaatsen haha.

Ps voor het plaatsen van een review moet je trust level 3 verdienen. Dat gaat vanzelf een keer.

1 like

Leuk om te lezen en welkom.

Goede keuze! CW levert top kwaliteit tegen een goede prijs! Veel plezier ermee :+1:

Van harte welkom! En een CW is gewoon top, mooie start van je HF carrière :wink:

Welkom hier.

Welkom op het horlogeforum :+1:


Toffe horloges van Christopher Ward.

3 likes

Welkom Freek emot-tiphat

image