Net als velen andere voor me, na enige tijd meelezen op het forum, toch maar eens een account aangemaakt.
Ik ben Kees, 42 jaren jong, woonachtig in het midden van het land en uiteraard heb ik een voorliefde voor horloges. Echter, een echt horloge is nog niet in mijn bezit. Buiten mijn functionele Fenix S5 van Garmin na dan haha.
Al jaren ben ik op zoek naar dat horloge welke mijn eerste echte aankoop zal zijn en waar ik geen spijt van krijg.
Ik vind namelijk vele horloges mooi. Ik heb een sterke voorkeur voor de Panerai, o.a. voor de PAM00526 en de PAM01109. Maar ook de IWC Portugieser en de Ingeneur chronogaph vind ik zeer mooi. Rolex Sky-Dweller, Daytona, Paul Picot Automatic Chronograph MoonPhase. Man, wat is er toch veel moois op de markt.
Betreft de automatische uurwerken vind ik het fascinerend dat ze zo’n klein uurwerkje in een kast kunnen stoppen. Om hier meer kennis van te krijgen heb ik onlangs het boek moderne uurwerkreparatie gekocht. Wellicht helpt dit, i.c.m het lezen op dit forum en wat online onderzoek, bij de keuze van mijn eerste Horloge.
Welkom, Kees! Je noemt een paar fraaie objecten als eerste echte horloge. Rustig oriënteren, horloges in het echt gaan zien, eens passen en ervaren. Je merkt vanzelf waar je dan echt de klik mee hebt. Geen haast. Maar wacht ook niet te lang