Hallo allemaal,
Ik wilde me even voorstellen op het forum ik kijk hier al een tijdje rond en zie vele leuke artikelen en interessante weetjes voorbij komen dus dacht het wordt eens tijd me voor te stellen.
Mijn naam is Stephan, 53 jaar jong woon in Duitsland en werk als Technical&Business Development Manager voor een chemie firma en hierdoor redelijk vaak onderweg voornamelijk in Azië en Afrika.
Ben eigenlijk nog geen “echte” verzamelaar van mooie horloges maar heb interesse en wil binnenkort wel wat leuks gaan aanschaffen de interesse loopt van vintage tot modern op dit moment aan het kijken naar een vintage stemvork horloge en ook interesse in een Sinn 556 of 104 en aangezien ik het zoeken erg leuk vindt en als Nederlander ook nog graag een goede deal sluit kan het best zijn dat het nog even duurt voor ik iets leuks kan laten zien.
Groet,
Stephan.