Hoi allemaal. Mijn naam is Erik en ben al (bijna) mijn hele leven gek van horloges. Heb zowel diverse IWC en Omega horloges in mijn bezit gehad en weer verkocht.
Op dit moment bezit ik een Omega Seamaster 300 (234.32.41.21.01.001) en een Sinn U2, en 2 stuks Ochs und Junior horloges (Moon and Date). Helaas is er na het vertrek van Beat bij Ochs er (bijna) niets meer van de magie over, maar het blijven bijzondere horloges.
Daarnaast zit ik al een tijdje serieus te kijken naar de IWC Aquatimer 2000 (IW353804). Deze heb ik zo’n 10 jaar geleden verkocht en altijd spijt gehad. Heb er nu een op het oog op Chrono24 maar zoek eigenlijk naar een IWC specialist in Nederland die en goed revisie kan doen en ook originele IWC onderdelen kan leveren.
Ik heb gezien dat er hier een @Horloge24 een goede optie kan zijn ? Wie kan me daarmee in contact brengen, want ik kan/mag nog geen PB versturen als beginner hier.
Alvast bedankt.
17 likes
Welkom! Je hebt hem getagd dus dat moet goed komen.
Zal Erik zo een persoonlijk bericht sturen, heb het tegenwoordig zo druk dat er echter een wachtlijst is ontstaan. Mede dankzij het Forum 
4 likes
hierbij alvast mijn eerste foto, met deze Sinn ben ik super tevreden.
6 likes
Mijn beste,
Van harte welkom binnen de gelederen van deze enthousiaste club van tijd-kunstenaars!!
Orologio Signaturis Temporis 
Welkom hier bij HF !
Mooie Sinn.
Welkom Erik, veel plezier op het forum en je eerste pb heb je binnen van Horloge24

Welkom op het forum. Enne… geen beginner maar eerder herintreder, gezien je collectie

Dat klopt… herintreder ha ha 
Hoe lang bestaat dit forum al ? Volgens mij zelfs 10 jaar of langer geleden hier ook wel actief gepost…
Maar goed, maakt niets uit… Mijn horloge passie heeft een tijdje " onder de radar" gesluimerd, en opeens weer actief bezig.
1 like
Hier een afbeelding van mijn Moonwatch van Ochs und Junior.
Meerdere keren in Lucerne geweest en espresso’s met Beat gedronken en over horloges gesproken. Dat kon toen gewoon nog, samen het horloge samenstellen. Prachtige tijd, prachtig atelier. Maar zoals ik al eerder aangaf dat is allemaal voorbij.
2 likes
En hier de Date watch van Ochs und Junior.
Alles is op eigen wens gemaakt en samengesteld.
4 likes