Voorstelrondje Eldri

Beste Forumleden,

Al een aantal weken lees ik met veel plezier de interessante posts op het Horloge Forum. Vandaag dacht ik dat het wel eens tijd werd een account aan te maken. Vandaar een korte introductie.

Ik ben Timon, 22 jaar oud en sinds kort wonende in de regio Drechtsteden. In het dagelijks leven spendeer ik mijn dag als project engineer in de scheepsbouw.
Techneut als ik ben zijn horloges al een lange tijd een interesse. Vanaf een jonge leeftijd heb ik met horloges rond gelopen. 4 jaar geleden ben ik een “traditie” gestart om bij elke nieuwe baan een horloge te kopen met de waarde (ongeveer) van het salaris.
Dit is gestart met een G-Shock bij de start van een bijbaan (verkopen gespecialiseerd gereedschap metaal en houtbewerking). Destijds een top horloge voor mijn activiteiten.
Tijdens een goed betaalde stage in het buitenland is een Glycine Combat Sub aan de collectie toegevoegd. Dit was mijn eerste “dure” horloge en is dus aangeschaft bij officiële dealer met certificaat etc. Dit horloge zit nogsteeds dagelijks om de pols.

Nu ik recentelijk een nieuwe baan ben begonnen ben ik weer opzoek naar iets nieuws. (al moet ik eerlijk zeggen dat ik altijd rond kijk naar mooie horloges). Prijs klasse tussen de 2 en 3 duizend euro.
Ik heb recent een aantal Grand Seiko horloges om de pols gehad. Bij de seiko Boutique in London had ik het geluk een standaard klant goed te kennen en kreeg de kans om hun complete range aan GS modellen te kunnen bekijken. Dus voor nu staan deze denk ik boven aan het lijstje. Al is mijn oog vandaag ook gevallen op de Omega Aqua Terra.

Tenslotte dacht ik de post af te sluiten met wat “grail watches”, future watch goals:

  1. A. Lange & Söhne Saxonia Thin
  2. IWC Portuguese
  3. GS SBGJ235
  4. Credor eichi II
  5. Tudor Blackbay 58
  6. GS SBGR225
  7. Omega Aqua Terra
  8. Rolex Explorer / Explorer 2
    9-50. Te veel om nog op te noemen.

Ik kijk er naar uit meer betrokken te raken op het Horloge Forum.

Regards Eldri

21 likes

Hallo Timon,

Welkom op het forum! Leuk idee om bij iedere baan een nieuw horloge aan te schaffen ter waarde van ~ het salaris.
Veel plezier hier en succes met het zoeken naar je nieuwe horloge, in die prijsklasse is er genoeg te vinden.

1 like

Welkom👍

1 like

1 like

Beste Eldri,
welkom op HF!

1 like

Welkom Timon!

1 like

Welkom. We zijn dol op foto’s.:sunglasses:

1 like

Welkom Timon en veel plezier hier!

1 like

Welkom Timon. Veel plezier en geniet van al het moois hier :+1:

1 like

Goed idee!
IMG_20191205_134226|375x500

3 likes

Welkom en veel plezier op het HF! :+1:

2 likes

Dat worden nogal wat CEO functies :wink:

2 likes
1 like

Wat een leuk idee om bij elke nieuwe baan een horloge aan te schaffen.

Welkom op het forum!

1 like

Welkom!
Als engineer zou de IWC ingenieur of Rolex Milgaus toch ook niet misstaan:-)

1 like

welkom-home

1 like

welkom!

1 like

image

1 like

1 like