Voorstelrondje

Hoi Allemaal,

Sinds een jaar volg ik hf een beetje omdat ik op zoek ging naar een nieuw horloge. Ik ben altijd gaan geweest van leuke/bijzondere horloges.

Ik begon rond mijn 16e met een storm horloge, helemaal zwart met twee horloges erin verwerkt in de vorm van een X met daartussen een soort van naked body. Leuk maar niet praktisch. Daarna complete houten horloges gehad maar dat is inmiddels ook alweer 10 jaar geleden en ze waren toen nog niet echt stevig. Nu heb je inmiddels veel meer keuze in houten horloges dus misschien ooit nog voor de leuk.

Ik wilde daarom een mooi horloge, functioneel voor dagelijks gebruik. Omdatbik nu wel vond dat het horloge echt iets moest hebben met een leuk verhaal viel mijn oog op de “omega seamaster” 2541.80.00 uit de James Bond films Golden Eye en Tomorrow Never Dies.

Ik ben er blij mee, maar toch ben ik al stiekem aan het zoeken naar een nieuwe die iets minder voor casual is…

68 likes

Aangenaam om kennis te maken, P.C!

Mooie Omega heb je.

Welkom, en de omega is een goede keuze :+1:t2:

Welkom, veel plezier hier! Prachtige Seamaster :ok_hand:

welkom op dit mooie Forum :wink:

Welkom hier op het Horlogeforum.

Welkom ! :+1:

Welkom op het forum en veel plezier hier.
Mooie Omega :ok_hand:

Welkom :slight_smile:

Welkom P.C.

Welkom op het forum. :+1:

Klinkt alsof je er hier prima tussen past :wink:

Van harte welkom!

Leuk dat je hier aanschuift en zeker een heel mooi horloge! :ok_hand:

Welkom op HF!
Mooie Omega. Sterk begin aan ene mooi avontuur :ok_hand:

Welkom…:+1:

Welkom op dit prachtige forum vol informatie en inspiratie.

Een mooie tijd hier toegewenst!

Welkom :partying_face:

Welkom hier bij HF !
Prachtig horloge heb ik ook gehad.

Mijn beste,

Van harte welkom binnen de gelederen van deze enthousiaste club van tijd-kunstenaars!!

Horlogeforum - Welkom

Orologio Signaturis Temporis :wink: