En weer terug naar 2.
Lijkt wel Fight club, regel nummer 1 : praat niet over trustlevels. ![]()
Trusten mensen!
Ehm, je bent toch gewoon TL-3? Alleen je titel aanpassen volgens mij. Kun je proberen een topic titel te veranderen?
Nee dat doet niets met je level,
totdat er teveel vlaggen zijn en je bericht onder aandacht komt van de mods en die het afkeuren.
zoniet gebeurt er ook niets.
Tja dat gebeurd op dit forum soms iets te snel😂
Kan bijna niks meer zeggen en; ![]()
Ik heb wel gemerkt dat het aan mijn activiteit lag. Ooit drie, wat rustiger aan weer naar twee, toen weer actief en naar drie en nu weer een tijdje op twee. Ik zou het vooral niet persoonlijk opvatten. Tenzij je dat wilt natuurlijk, dan ligt het aan jou ![]()
Wel vaag, was altijd TL-3 en doe weinig anders dan anders maar toch ben ik nu TL-2 ![]()
Zat eigenlijk te wachten tot ik een keer TL-4 zou worden…
Gefeliciteerd met TL-4 alvast. Je eerste privilege: een maandelijkse bijdrage aan de hosting.
Ow. Inderdaad. Ik moet dat blijkbaar zelf aanpassen onder account, preference, titel. Ik zag altijd TL2 staan zoals hieronder, maar nu het ik het zelf aangepast.
Inderdaad en dus ook niet over ons speciale, afgesloten forum-deel. ![]()
Ik zie hier een gebruiker die ruim binnen een jaar TL3 heeft. Zijn de voorwaarden veranderd of kan het ook zo zijn dat je direct van TL1 naar TL3 gaat, zonder dat je aan de voorwaarde van 365 dagen bezocht voor TL2 voldoet?
Of is hier iets anders aan de hand?

Misschien een account/naamverandering door de moderators. Dat het systeem dan alleen de datum verandert maar niet wat reeds bereikt is?






