Plaatje van de wijzerplaat gepluk van monochrome. Ja geen idee of dit zo hoort
Als ik dit een aantal jaar eerder had geweten was dit te scoren onder de 1k. Ja ok niet met de giga gravering waar @Fate_Amenable_To_Change zo van gruwelt.
Tegenwoordig begint dit bij ongeveer 3k. Maar neemt geen orders meer aan en ik ga denk ik een prijs indicatie krijgen waar ik best van ga schrikken. Als ik al mail terug krijg Dit is een jonge horloge maker die independent is. Oa stages bij Kudoke en Ralf Lang gelopen….
Leuk topic om te volgen en lezen. Benieuwd naar de kennis van de leden. Rolex OP, Citizen, Sinn, etc. vele merken komen inderdaad met kekke gekleurde dials. Wat mij betreft niet alleen interessant voor de zomer.
Ik ben zelf gecharmeerd van de nieuwe lijn in 36 mm van Christopher Ward.
Wellicht nogal behouden , maar ik kies voor groen. Pre order modellen, maar ik doe deze fictief vandaag al even om