Nog niet beschikbaar en heb geen tijd om deze op 7 maart in Londen te gaan halen, maar ik hoop dat er meer C1 Loco s gaan komen. Vind het misschien nog beter passen dan in the twelve cases. Wel wat aan de dikkere kant met bij a 14mm
Die krijgt van mij een like ![]()
Binnenkort om de pols:
Dit horloge wil ik altijd wel dragen, ik heb afgelopen zomer de fout gemaakt dit ding te passen ondanks dat hij buiten budget is. Misschien een paar jaar sparen?
Wonderschoon! ![]()
Ja mooi is ie heh ![]()
Poh, dat is een hele knappe zo op de foto. Zou mij voor geen meter lukken met zijn 41mm-plus-ajuinkroon en 15mm dik, maar voor iemand met stevige polsen… ![]()
Is ook te groot voor mijn pols, maar ik vind deze Lunar ontzettend tof. Vooral in deze nieuwe dial kleur

Dit leuke nieuw model van het Franse horlogemerk H.G.P., dat teruggrijpt op de geschiedenis van het merk, met het gebruiksgemak en de betrouwbaarheid van een modern horloge.
Jaloersmakend ![]()
Inmiddels al niet meer in bezit en ook de opvolgende eigenaar heeft hem weer verpatst.




















