Zojuist ff de originele band en doornsluiting gewisseld van de onlangs aangeschafte Speedy Racing “Schumacher” naar de Racing band die ik al een tijd aan de (deze week) verkochte Seiko 5 Racer droeg. De originele band begint, ondanks dat deze zichtbaar erg weinig gedragen is, wat uit te drogen. Omdat deze banden moeilijk te verkrijgen zijn (schat ik in) en omdat deze net een gaatje te weinig heeft, gaat deze band in ruste en heb ik de mooie rood/witte Racing met originele Omega doornsluiting gemonteerd. Ik vind 't erg geslaagd.
Ik zag bij de wissel wel dat de nu gemonteerde band wat slijtageplekjes krijgt dus binnenkort maar ff een nieuwe erbij bestellen voordat ze uitverkocht zijn.
Heel eerlijk vind ik het wat minder. Zou zelf waarschijnlijk kiezen voor een Rally band met kleinere gaatjes in de kleur zwart. En als je heel moedig bent dan wellicht een witte.
Zou wat mij betreft ook een no go zijn. Juist op dit horloge past een, zou ik denken, niet te opvallend bandje. Klokje spreekt uit zichzelf genoeg zeg maar…
Geestig, heb zelf een paar maanden flink aangeklooid met allerlei leren bandjes voor mijn klokje. Niemand die het heeft opgemerkt. Draag het nu een paar dagen op staal en krijg zowaar complimenten.
Zie het advies van Harpoen.
En wat betreft de originele band, ik kreeg overal te horen dat deze banden niet meer leverbaar waren maar tijdens een bezoek aan een Omegastore in NY waren ze nog op voorraad.
Dus wellicht bij een zoektocht ook zoeken op websites in de VS.
Ja, goede tip!! Paar jaar geleden al m’n lederen bandjes eens ingevet en dat werkt prima! Ga ik dus met deze ook nog doen. Kan ik gelijk de anderen ook weer eens doen.