Wat wil je dat je horloge uitdraagt? + poll

En sterke drank toch? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 like

En wellicht zouden een paar zonnebrillen ook wel tof zijn! Ray Ban ofzo!

3 likes

Status natuurlijk.
Mijzelf verheven voelen boven het gepeupel, dat moet een horloge uitdragen voor me.

14 likes

Mijn keuze:

ik geniet volledig zelf van mijn horloge, hier hoeft niemand iets van te vinden.

… het mag wel hoor, dat iemand er iets van kan vinden ofzo.

Ik vind het best lollig als bijvoorbeeld @Fate_Amenable_To_Change weer eens met héél veel snoeverij losgaat over de lelijkheid van andermans spullenboel, omdat het niet zijn smaak is en het dus wel wansmaak moet zijn. Beuzelachtig maar ontzettend geestig.

Ik zal zelf geen horloge(merk) dragen om tof gevonden te worden op een of ander schoolplein. Van dat soort ‘onrust’ heb ik geen last. Eigen smaak telt. Likes van de omgeving zijn natuurlijk best wel leuk, maar altijd bijkomstig. Oftewel: Ik geniet volledig zelf van mijn horloge, hier hoeft niemand iets van te vinden. :sunglasses:

Exact.

Overigens ieder weldenkend mens, die gewoon de tijd wil weten … betaalt geen honderden, laat staan duizenden, euro’s aan een horloge. We zijn hier kennelijk allemaal een beetje raar.

18 likes

Totaal niet mee bezig wat het uitdraagt of uitstraalt.

Ben wel altijd op zoek naar het horloge waarvan ik denk: Dat is het horloge dat echt bij me past. Waar ik oud mee wil worden. Ben er alleen nog niet uit welke dat is.

2 likes

Still looking tot the right one presumé, old chap.

:wink:

2 likes

Wat ik wil dat mijn horloge uitstraalt:

images(6)

Het echte leven:

IMG_233754135985635

5 likes

Ik houd van het water…

Zo’n duikhorloge met wave dial is dan… Ja, echt wauw! Ik droom nu alweer weg.

5 likes

Volgensmij wil iedereen die een fotootje plaatst op het HF wel een beetje aandacht, ik doe hier graag aan mee😊.

3 likes

Ik hoef niks uit te dragen met een horloge en het horloge zelve hoeft ook niet iets specifieks uit te stralen. Ik koop mijn horloges op basis van prijs/kwaliteit en ‘zal ik er blij mee zijn?’. O ja, én alle op staal en voorzien van automaat…
Met als resultaat dat ik blij ben met alle zes mijn ‘klokkies’.:slightly_smiling_face:

3 likes

Op dit moment meer dan 80 stemmers (representatief) waarvan bijna 80% zegt dat het hem(/haar) niets uit maakt wat een ander daarvan vindt. Best apart als je ziet hoeveel mensen met hoge regelmaat hun trots showen op dit forum en/of Instagram.

Gek genoeg had ik wel verwacht dat de meesten dit zouden antwoorden.

of ze hiermee volledig eerlijk zijn en/of zich bewust zijn van zichzelf is een interessante vraag :grimacing:

3 likes

Je horloge met trots showen staat m.i. niet gelijk aan of je je bij de aankoop (of het dragen) van een horloge iets moet aantrekken van de mening van een ander. Juist niet, wat mij betreft.

Wellicht heb ik de vraag verkeerd begrepen hoor maar ik koop een horloge toch echt omdat ik hem zelf wil hebben, niet voor een ander. En natuurlijk laat ik mijn horloge zien op een horlogeforum, maar of ik hier één of 10 likes krijg… nou ja, het zal allemaal wel. :sunglasses:

3 likes

:rofl:

1 like

Ik ook zeker! Maar enthousiaste reacties zijn toch ook wel erg leuk. Of reageren naar een ander met een mooi horloge. Dat zijn de leuke gesprekken in het leven. Helemaal een eenmansfeestje zou ik minder leuk vinden.

1 like

Lang leve HF! :wink:

1 like

Snoeiharde sex appeal.
Curves, baby!

3 likes

Nu de juiste foto, graag!

3 likes

Hmm, geprobeerd, zoals in een ander topic gelezen, met m’n potlood te spelen.
Niet gelukt.
Geen sex appeal die vingers :neutral_face:

3 likes

En je moet mijn rants ook zeer zeker niet te serieus danwel persoonlijk nemen. Dat zou doodzonde zijn. Het is maar om te lachen, he?

Ik moet wel zeggen dat de vraag van @Neyra toch relevant is. Uiteraard koop ik wat ik mooi vind, en is mijn eigen smaak daarin leidend, maar toch… Je zegt iets met de manier waarop je je presenteert. Ik wil met name dat mijn vrouw mij nog serieus neemt. Da’s punt één, ik koop eigenlijk niet snel iets zonder haar te polsen.

Maar het minste wat je kunt verwachten van een sieraad is een zekere… eh, doordachtheid. Iets wat bij de persoon past, iets waar die persoon moeite in heeft gestoken om “eigen” te maken. Een submariner bij de juiste persoon kan rete-tof zijn, ook al heb ik niks met die dingen.

Alle horloges die ik heb zijn het gevolg geweest van een zich ontwikkelend denkproces. Ik droeg ooit m’n zwarte kolos van een Citizen Promaster Sky bij pakken, godnondeju. Nu zou ik dat nooit meer doen, omdat het uitstraalt dat ik een onwetende hork ben.

Dat wil niet zeggen dat ik nooit lichtjes ongepaste horloges draag in specifieke contexten, maar dat doe ik met name bewust om inderdaad iets uit te stralen. Voor m’n eigen goesting, maar toch.

6 likes

Wat ben je toch een ruige rakker :scream:

6 likes