Dit is mijn derde nieuwe Vostok aankoop van Zenitar, zo juist besteld. Vreemd genoeg duurt de verzending iets langer dan normaal. Tussen 29 oktober en 5 november. En ja, wachten duurt dan lang.
Anyway, het wachten is begonnen en Zenitar kennende komt het wel goed.
ps, vanmiddag kwam mijn skeleton horloge van Deal Extreme na 1 maand binnen. Een mooie skeleton van IK Colourings, 16 euro slechts en wat een leuk horloge.
Dit is mijn derde nieuwe Vostok aankoop van
Zenitar, zo juist besteld. Vreemd genoeg duurt de
verzending iets langer dan normaal. Tussen 29
oktober en 5 november. En ja, wachten duurt dan
lang.
Anyway, het wachten is begonnen en Zenitar
kennende komt het wel goed.
ps, vanmiddag kwam mijn skeleton horloge van Deal
Extreme na 1 maand binnen. Een mooie skeleton van
IK Colourings, 16 euro slechts en wat een leuk
horloge.
@ Vostok:
Ook een hele mooie wijzerplaat zeg, deze Vostok Kommandirski. Heb recentelijk ook iets dergelijks aangeschaft via Zenitar en bij mij duurde het 11 dagen van bestelling tot aflevering. Niet slecht dus. Kijk verder even hier : http://www.horlogeforum.nl/read.php?2,1897152,1897152#msg-1897152
@ Skeleton:
Die Chinese horloges zijn superleuk toch? Voor die prijs helemaal. Best spannend om naar te kijken zo’n opengewerkt klokje. Zo’n goedkoop Chinees uurwerkje kan soms ‘bagger’ zijn en na een paar weken de geest geven, maar net zo makkelijk blijven ze het prima doen. Ik heb zelf een paar van die super goedkope 'Winner’horloges die er aantrekkelijk uit zien, redelijk tot heel goed lopen en prettig dragen als je het goedkope plastic bandje vervangt door iets beters. Met af en toe een bezoekje aan de Rikketik hoeft zo’n bandje ook niet zoveel te kosten. Voor ca. €5,-- per stuk heb je al een boel keuze.
Zo’n Chinese klok heeft daarnaast het voordeel dat je je niet de hele dag druk hoeft te maken over een krasje, of erger nog, verlies. Oeps, waar is mn 20K Rolex nou ineens gebleven? (grapje).
De Russische (Vostok) horloges hebben daarenboven natuurlijk ook nog de charme origineel te zijn, wat je van de meeste Chinezen natuurlijk niet kunt zeggen (zonder nou weer de eeuwige ‘homage/nepper’ dicussie opnieuw te willen starten)
Zonet ontvangen, dat is vlot, duurde maar 9 dagen!
Moet zeggen dat deze bronskleurige er qua afwerking een stuk steviger uitziet dan de normaal verchroomde exemplaren. Lijkt wel een beetje om mijn behoorlijk afgeleefde CCCP exemplaar. Prima dus! Ik ben er in ieder geval weer blij mee.
Heel bijzonder, die bronskleurige uitvoering.
Veel (draag) plezier gewenst!
Bij mijn Kommandirski kan de bezel ook draaien, maar ik heb geen idee waarom of waarvoor…
Misschien is het omdat van dit model heel veel varianten bestaan, er dus standaard kasten worden gebruikt waar voor een andere (duiker?) uitvoering wèl een relevante of bruikbare bezel gemonteerd kan/kon worden?