Welk horloge is dit?

Goedenavond, ik kwam dit aardige klokje tegen. Verkoper geeft aan dat het een ‘Seiko black bay’ is maar voor zover ik me kan herinneren is er alleen de tudor black bay. Weet iemand welk model het betreft?

Het is een mod.

2 likes

Ik kijk naar een advertentie waar het nu verkocht wordt als een Seiko prospex, er staat niets over de mod

Die heeft de kroon op 4, deze op 3. :thinking:

2 likes

Klopt. :ok_hand:t3:

1 like

Term wordt vaker gebruikt bij modellen die zijn gemod met snowflake wijzers. Wijzerplaat is van het merk Dagaz.

Weer iets geleerd. Het is een prachtige verschijning

1 like

Jammer dat er een band zonder aansluitende endlinks op zit en dat de chapterring zo scheef als een hoer zit.


Zie je het verschil tussen de 12 en de 6 uur markeringen?
Verder sluit de kroon niet aan. Ik weet niet of ie met een bepaalde reden is uitgetrokken (het lijkt geen schroefkroon) of dat ie niet goed aansluit om een andere reden.
De verkoper weet ook niet wat het is? Dan heeft ie hem dus ook niet zelf gemod lijkt me?
Ik zie een boel dingen waardoor ik al zou afhaken als ik eerlijk ben.

Lijkt me op basis van een Seiko Snzh. Onderdelen zijn inderdaad van Dagaz.

1 like

Ik ben inderdaad afgehaakt. De verkoper deed nogal geheimzinnig over de mogelijkheid tot afhalen. Geen zuivere koffie dus :sunglasses:

2 likes

Goede beslissing.

1 like