Het was vanochtend weer eens raak: tijdens het handen wassen stootte ik voor de zoveelste keer mijn horloge tegen de rand van onze stalen wasbak. Ondanks dat ik altijd voorzichtig ben en ook mijn daily beater goed bescherm, heeft de wasbak zich echt ontpopt tot natuurlijke vijand nummer 1.
Ik troost me maar met de gedachte dat mijn horloges niet de enige zijn met notoire natuurlijke vijanden. Welke vijanden liggen bij jullie altijd op de loer?
gewoon af doen bij werkzaamheden die het horloge kunnen beschadigen. is even wennen, daarna schaf je een mondaine quartz vestzakhorloge aan die je in een broekzak bewaart. probeem over.
Muren en deurposten… Sinds een operatie aan mijn oor, eind vorig jaar, is mijn evenwicht niet helemaal wat het geweest is en loop ik vaker tegen dit soort objecten op.
Mijn vrouw, ging even een Rolex uit de kluis ruilen voor een andere. Kijk op de schakels, jawel een kras! Daarnaast mijn hond, de wildebras en de grootste vijand ben ik natuurlijk altijd zelf