Welke vintage draag je vandaag? Deel XXV

Goedemorgen,


fijne dag allemaal!!:watch:

27 likes

34 likes

28 likes

Schaamteloze crosspost, maar gegarandeerd ook hier liefhebbers.

26 likes

Oost Duitser

26 likes

Toen ik deze online zag, was ik vooral verliefd op het hologram achtige detail van de letters CQ door de hele wijzerplaat heen.

En in het echt is het minstens zo mooi. Onder bepaald licht is het heel erg aanwezig, en onder ander licht bijna niet.


26 likes

Prachtig ,Mark een perfect horloge voor deze :sun_with_face: :sunny: dag ! :ok_hand:

1 like

Inderdaad een mooie Citizen ! :ok_hand:

1 like

Aquastar Regate :large_blue_circle::large_blue_circle::red_circle::red_circle::red_circle:



26 likes

Net klaar dus vndaag om de pols, 80’s Seastar quartz.

28 likes

39 likes

24 likes

Oh zeker wel :wink:

37 likes

Is dat de originele kast?

De jouwe voelt om een of andere reden zowel jonger als ouder dan de mijne…

1 like

Goedemiddag vintage vrienden,
Komende week wordt het volgende thema: “toon je panda chronograaf” vanaf post 2652 in het topic themaweken horloges.
Wel goed de inleiding lezen en naar het voorbeeld kijken, lekker makkelijk toch :smile:

Wens iedereen een leuke themaweek duim

“toon je panda chronograaf” vanaf post 2652

1 like

24 likes

Goedemiddag, zojuist uitgepakt een Lagonda, in het echt ziet het er fantastisch uit, mooie patina, ik heb er nog helemaal niets aan gedaan, en het hoeft ook niet, wel een nieuw bandje omgedaan.
Gekocht voor negen euro, het zou niet werken, ik heb het opengemaakt en de balans een paar zetjes gegeven en sindsdien loopt het constant door, krijgt later nog een servicebeurt.

27 likes

:+1:

1 like

De kast is zoals ik hem gekocht heb, deze wijzers zijn later gemonteerd wegens missende minutenwijzer (helaas).

1 like

29 likes