Ik las op Reddit dat dealers (buiten NL) weer in maart voorraad verwachten. Hopelijk voor Nederland idem!
Denk wel dat hij het in de zomer extra leuk zal doen
Ik las op Reddit dat dealers (buiten NL) weer in maart voorraad verwachten. Hopelijk voor Nederland idem!
Denk wel dat hij het in de zomer extra leuk zal doen
Yes
. Zou ik dan toch beïnvloed zijn door de Noorderburen?
Oeh…lekker die Himalayan.
Zag laatst filmpje op youtube in mijn feed en vond het direct een gaaf ding, benieuwd naar de foto’s.
Ik ben benieuwd. Dank je
.
Schitterend
Ik ook. En ja, het is een cool horloge, lijkt mij, maar heb het dus nog niet in het echt gezien of vastgehouden. Nog even wachten, want levering uitgesteld naar net na Pasen….
helemaal klaar voor de zomer.
Altijd. Met of zonder horloge.
Ook komende zomer worden dat toch vooral mijn ‘daily beater’:
en - voor de nodige sportieve bezigheden zoals bergwandelen, hardlopen én zeezwemmen - mijn Garmin Fenix 6x Pro:
Neeeeeeeeee
Al maanden op zoek naar DE duiker maar krijg het nog niet voor elkaar
Vorige zomer de Squale 1521 Blue blasted veel gedragen, samen met de Omega Speedmaster Racing Reverse Panda
. De SBGN003 of 005 Grand Seiko staat nog op het verlanglijstje.
Heerlijke haai, dit lijkt mij niet een stock Squale model die je zo bij Squale kan bestellen? Heb je meer info? Limited edition?
Beetje geld erbij Danny en dan ben je klaar voor de zomer ![]()
Hebben jullie nog suggesties voor een beater om tijdens het zeilen te dragen? Ik vind het nog zonde om mijn Oris Aquis te dragen met grote kans op beschadigingen….
Hoor graag jullie budget ideeën!
Is een H.S Johnson LE edition van 2023 volgens mij 150 ex
Die ga ik ff showen in de kroeg. ![]()