Zenith 2542PC, wie kan mij er meer over vertellen?

Mijn vintage kennis laat mij tot zover in de steek. Kan iemand mij hier iets meer over vertellen? Klopt het, jaartal, staat, prijs?

Alle info wordt gewaardeerd :ok_hand:

10 likes

De duikuitvoering met hetzelfde uurwerk is vanuit de EU verkocht richting de US, vraagprijs was € 1.500,00.

De “gewone” uitvoering stond voor £ 850,00 te koop, deze dus

tapatalk_-820473368

1 like

Uurwerk klopt met de stijl van het horloge, dat stamt uit de tweede helft jaren 60. Kast is ok. Ik ben geneigd te zeggen dat de wijzerplaattekst in orde is. Wijzers kloppen. Het font van de datum vind ik erg dik. Ik zou een kader om het datumvenster, een minute track en ‘Swiss’-aanduiding verwachten, maar daar steek ik mijn hand niet voor in het vuur. Kroon lijkt me vervangen. Is ook niet gesigneerd denk ik?

EDIT: de caseback ziet er wat bijzonder uit, maar daar ken ik de ins en outs verder niet van. Op de foto kan ik ook niet zien of die aan de binnenkant gesigneerd is.

1 like

Hier nog wat aanvullende informatie…

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https%3A%2F%2Fforums.watchuseek.com%2Fshowthread.php%3Ft%3D305305&share_tid=305305&share_fid=13788&share_type=t&link_source=app

1 like