Het lijkt erop dat Zenith erg tevreden was over de aandacht die de Zenith vs Daytona discussie kreeg bij de release vd Chronomaster Sport en dacht: “Dat doen we nog een keer”.
Gezien de geschiedenis in prijsstijgingen van de Rolex Daytona Rainbow, deze konden ze niet nog niet weggeven zo gezegd toen hij uitkwam, zou ik snel deze kopen en in de kluis leggen. Nu ziet niemand de waarde en schoonheid er in, in 30 jaar tijd kan iedereen hem waarderen.
Zenith is een mooi merk, maar je mag afvragen of ze zich hiermee op de kaart zetten of dat het afbreuk doet aan de opgaande trend waar ze in mijn ogen mee bezig waren.
Modellen als de Tipo CP-2 waren fantastisch net als de Revival A385 en Triple Calendar, maar dit heeft een hoog ‘money grab’ gehalte. Het is geen liefdadigheidsinstelling en elke Rainbow die ze verkopen financiert misschien ook weer een ‘eigen’ model, maar toch voelt het fout.