Mooie schoentjes!
Leuke regenboog ook hierboven!
Mooie schoentjes!
Leuke regenboog ook hierboven!
Wat een coole band! Welk merk?
(Horloge is ook gaaf)
Atelier De Griff straps in België. Speciaal gemaakt op verzoek zodat het past bij dit horloge.
De nieuwe Zenith Chronomaster Solo. Vandaag gereleased. Wat vinden we ervan? 40 mm, el primero zonder chronograaf, micro adjustment, 200 m., met en zonder datum.
Ik moet even wennen want mijn Zenith hart vindt m wat gewoontjes maar dat kan natuurlijk veranderen. Ik zag 10k Zwitserse Frankjes met date. Plaatje van het net en voor de sfeer:
Ik vind hem er wat uitzien als een Orient, en dat is geen compliment.
Ik krijg hierbij op het eerste oog wel erg het gevoel dat hier een hoop designelementen van andere horloges zijn samengeraapt.
Zijn de driehoekige minute markers al eerder gedaan op een horloge?
Die vind ik wel goed samengaan met de gekartelde bezel. Het horloge smoelt een beetje als een ijskristal wat enigszins aansluit bij het Zenith sterlogo.
Je bedoelt de sharkteeth, zo ja op de A3817 en A3818 Covergirl.
Ja idd.
Vind het hier wel een geslaagde match met de gekartelde bezel.
Hoezeer ik fan ben van Zenith, word ik niet onmiddellijk warm van dit nieuwe ontwerp/model. Misschien moet ik er nog wat aan wennen, maar voorlopig is het niet mijn ding.
Ik weet ook niet of de “high frequency” nodig is, als je erboven al 36.000 VpH zet.
An sich vind ik het “bliksemschichtje” nog wel leuk, maar heeft het voor mij weinig meerwaarde op de wijzerplaat en als tegengewicht op de secondewijzer, zou ik dan liever gewoon hun ster hebben gezien.
Ja, ik ook. De goudkleurige wijzers op die plaat vind ik erg geslaagd.
En inderdaad…
Christopher Ward spookt door mijn hoofd…
Ster staat er gewoon bij ‘zenith’
Geef mij maar een Seiko ipv deze duiker.
Zag ik, maar dat verklaart nog steeds niet waarom er een bliksemschicht is aangebracht op de secondewijzer.
Er zijn meerdere modellen met zowel een ster bij ’ Zenith’ maar ook een ster aan de secondewijzer.
Is dit dat een ghost chrono? Of hoe moet ik dat zien, een El Primero zonder chronograaf?