Zoeken, zoeken, zoeken en Tutima gevonden

Je hebt van die horloges die altijd in je achterhoofd blijven hangen dat als je er tegenaan ‘loopt’ gelijk moet hebben. Ik ben een liefhebber van dit type horloge, Lemania 5100 uurwerk met de mooiste chrono seconde wijzer ooit.

Bijzondere aan dit exemplaar is dat de kroon en pushers links aan de kast zitten. Echt heel moeilijk te vinden, maar missie is geslaagd.

Het is een Titanium exemplaar in perfecte staat met een nieuwe service. Alleen zat er nog wel een originele lederen band en sluiting aan, maar die vind ik lelijk. Dus nu de nog moeilijkere zoektocht om een originele titanium band te kopen (iemand tips?).

45 likes

Bijzonder horloge. Leuke plek voor de knoppen. Veel plezier ermee.

Mooi horloge!

Geniet ervan :raised_hands:

Knap ding. Gefeliciteerd!

Mooie aanwinst :+1:t2:

Mooie aanwinst Jurgen. Heb je nog meer informatie over dit model?

Heel gaaf!

Mijn Precista PRS-17C heeft dezelfde wijzer, maar wel met een quartz uurwerk

Heel gaaf! Tutima chrono’s zijn altijd :ok_hand:t3: maar deze uitvoering al helemaal! Succes met deel 2 van je grailhunt!

Heel mooi! Ook, en vooral, vanwege het uurwerk. Jammer dat de Swatch groep het vakkundig om zeep heeft geholpen.

De lemania 5100 en 5012 zijn top met de centrale chronowijzers. Mooie aanwinst !

Gaaf ding! Zijn de pusherfuncties ook “ondersteboven”? Of hebben ze dat wel omgebouwd?

Mooi hoor, veel plezier ermee

Een heerlijke aanwinst :ok_hand:t2:

Wat een mooie vondst Jurgen, gefeliciteerd

:+1:

Pushers zijn gewoon meegedraaid met het uurwerk.

1 like

Mooie aanwinst! Leuk die chronograaf secondewijzer. Veel plezier ermee en succes met de zoektocht naar een passende band.

Tutima wordt niet zo vaak genoemd, maar ze hebben wel mooie horloges gemaakt en deze linkshandige is ook wel bijzonder! Geniet maar goed van deze knaller!