Beste medeforumleden
Ik ben volop op zoek naar mijn eerste moonphase. Als ik afgelopen weekend de loterij had gewonnen, zou het simpel zijn: en jlc master ultra thin moonphase. Maar helaas, ik heb niet gewonnen 
Vandaar zou ik graag eens jullie tips horen over een soortgelijke moonphase (qua stijl), max. 40mm en budget rond de 1000 euro.
Ben benieuwd!
3 likes
Frederique Constant maakt betaalbare moonphase horloges; de Business Timer bijvoorbeeld. Die zijn vast tweedehands in mooie staat verkrijgbaar voor 1000 Euro. Dan ook mijn favoriete horlogemerk Oris, die met de Artelier Complication een heel mooi horloge maakt. Kost nieuw 2000 Euro bij de AD, maar moet gebruikt te vinden zijn voor het budget dat jij noemt. Hier de mijne, die overigens niet te koop is. 
6 likes
Frederique Constant of Christopher Ward?
1 like
Ietsje groter, maar wel ook makkelijk voor onder de 1000 euro te vinden! Succes
3 likes