Dik 7 jaar lid en mijn 10000e post. Er zijn in die tijd denk ik wel meer dan 200 horloges door mijn handen gegaan. Ik ben wel wat rustiger geworden met de koop en flipper drift maar het blijft nog steeds een verslaving. Dat verdient meteen een mooi topic over mijn laatste aanwinst.
Bulova is een merk met een heel lange historie. Oorspronkelijk opgericht in 1875 in New York. Joseph Bulova opende daar zijn Juwelierszaak. Pas in 1911 begon hij met de fabricage van zakhorloges en klokken. In 1950 ontwikkelde Bulova één van de eerste electrische horloges de Bulova Accutron met stemvork mechanisme.
Bulova was tijdens de 2e wereldoorlog ook de distributeur van Militaire horloges. Hiervoor ontwikkelden ze een uurwerk met hacking mogelijkheid. Dit was voor soldaten zeer belangrijk zodat ze horloges met elkaar konden synchroniseren. Ter gelegenheid van de “Hack” watch heeft Bulova een reissue gemaakt met wat specificaties die heden ten dage wat gebruiksvriendelijker zijn. Zo is de kast groter gemaakt tot 40mm en heeft het een quartz uurwerk gekregen. Hierdoor is het een heel leuk horloge geworden met een vriendelijke prijs. Ik had hem al heel vaak bekeken. De vintage uitstraling en wijzers spraken me erg aan maar toch haalde ik de trekker steeds niet over. Hij heeft een bol plexiglas wat de vintage feel nog meer versterkt.
Ik ben erg gevoelig voor horloges welke in films worden gebruikt en toen deze voorbij kwam in de film Whitehouse Down aan de pols van Channing Tatum werd ik weer getriggerd.
Na speuren op de Baai vond ik een aantrekkelijke prijs en heb ik de knoop doorgehakt. Vandaag kwam hij binnen.
Ik vind hem echt super leuk en hij is geweldig afleesbaar. Na een beetje speuren in de bandenbak heb ik de mooiste combi tot nu toe denk ik gevonden. Hij zit op een bruine bund strap. En omdat het zo een mooi weer is heb ik heir wat zonnige plaatjes van geschoten.
Het is echt een aanrader. Bulova is een mooi merk en de prijs kwaliteit verhouding voor dit model is echt geweldig. Op naar de 20000 posts en nog veel horloge plezier.
10.000 posts? Wat had je niet allemaal voor geweldige dingen kunnen doen met die tijd?!
Gefeliciteerd met dit respectabele aantal posts en je nieuwe aanwinst. 's niet helemaal mijn stijl, maar dat bolle glaasje, de kroon zonder crown guards en het merk vind ik dan wel weer leuk! Die bundstrap heb je volgens mij nog maar heeeeel weinig gebruikt. Ziet eruit als nieuw en staat idd wel bij dit horloge!(tu)
Gefeliciteerd met je jubileumpost, André. Mede dank zij je flipperdrift, heeft iedereen hier wel een ex-Dreski in huis
Mooie jubileumcombi, geniet ervan (tu)
Gefeliciteerd met je jubileumpost, André. Mede
dank zij je flipperdrift, heeft iedereen hier wel
een ex-Dreski in huis
Mooie jubileumcombi, geniet ervan (tu)
Ook feli.
Ik heb nog geen ex Dreski.
Dus kom maar door met die Bulova.