Advies voor een dagelijks horloge

Ik ben een maand geleden de gelukkige eigenaar geworden van een Seamaster 300M. Hier heb ik lang naar uitgekeken en ik ben er ook uitermate blij mee.
Om zuinig te zijn op de Seamaster en deze niet te “gewoon” te laten worden, ben ik op zoek naar een horloge wat ik dagelijks wil gaan dragen.

Ik ben tot nu toe gecharmeerd van de looks van de volgende horloges nadat ik deze laatst ben wezen passen.

Seiko 5 Sports GMT Automatic

  • Mooi horloge met een redelijk uitziende band
  • Eigen looks
  • Past mooi op m’n 17cm pols
  • Glazen case back
  • Sluiting van de band voelt ontzettend gammel aan.
    Prul in mijn ogen. Dit is eigenlijk een grote afknapper.
  • Band is best “scherp”

Venezianico Nereide 42
Of zwarte of rode bezel, maar sowieso met de band van de zwarte

  • Mooi horloge met een mooie band
  • Draagt heel comfortabel
  • Band vele malen degelijker dan de Seiko
  • Misschien net wat aan de grote kant
  • Teveel Submariner look-a-like??

Ik gok dat er niet veel mensen ervaringen hebben met beide horloges, dus een goede vergelijking van iemand anders zal er niet inzitten.
Maar graag jullie mening over deze horloges en indien er nog tips zijn tot ongeveer € 400,- dan zie ik die ook graag verschijnen.

Thanks!!

10 likes

Als de Seiko GMT is wat je wilt dan kan je altijd nog een solide strapcode band erbij kopen. Die zijn echt heel goed en hebben massieve endlinks. Zou persoonlijk een keuze maken op basis van het horloge zelf en niet een band dat vervangbaar is.

3 likes

Mooie Citizen duiker in titanium. Automaat en iets boven het gestelde budget


Zou mijn keuze zijn :grin:

15 likes

Ik zou gewoon die Seamaster gaan dragen als daily. Is die voor gemaakt! :+1:

30 likes

Ik begrijp wel dat je zuinig bent op de Seamaster en het is sowieso handig en leuk om hier nog een ‘beater’ naast te hebben. Ik heb meerdere (oer-) SKX-en gehad en moet zeggen dat dit wel fijne horloges zijn hoor. Dus ik kan me voorstellen dat deze GMT, die hier duidelijk op gebaseerd is, dit ook is. Met dat andere merk heb ik helemaal geen ervaring.
Maar persoonlijk zou ik het budget ietsje oprekken (ja,ja :grin:) en voor een nette gebruikte Squale 1521 gaan. Dat zijn gewoon tophorloges, supercomfortabel en met een mooie heritage. Om even een idee te geven: al die SKX-en zijn inmiddels weer weg en van de Squale 1521 heb ik er inmiddels 3! :blush: Succes met het vinden van jouw ideale daily!

4 likes

Dit dus…

Evt G-Shock ernaast voor sloopwerkzaamheden en trips naar Nairobi.

15 likes

Een ander dagelijks horloge voor een budget van

gaat nooit zorgen voor een bevredigend gevoel. Draag die Seamaster gewoon lekker dagelijks! :+1:

Dan zou ik eerder een horloge voor gelegenheden toevoegen :+1:

5 likes

Neem deze, heb je toch wat speciaals :slight_smile:
https://www.casio.com/us/watches/gshock/product.GW-5000U-1/

2 likes

Bedankt voor de reacties.
Dat er iets bij komt staat voor mij wel vast. Ik denk wel dat door dagelijks iets anders te dragen de Seamaster voor mij speciale blijft. Misschien hebben jullie gelijk en gaat dat niet geven wat ik voor ogen heb, maar daar kom ik dan vanzelf achter.

3 likes

Dus misschien moeten we dat stuk uit de openingspost effe wegdenken…
:wink:

Ik zou ook gewoon de Omega dragen, een G-Shock erbij voor alles waar de Omega te duur voor is…
Je word alles gewoon, je kan het proces misschien wat vertragen maar het komt toch

3 likes

Voor de helft van je budget.

11 likes

Net deze NA om de pols geslagen :smile:

11 likes

Mooie aanwinst.

3 likes

Een hele mooie aanwinst!

Die kun je erbij kopen om te switchen maar de meeste lol heb je van je horloge als je hem draagt. Zonde om zo’n mooie Omega in de kast te leggen😉

2 likes

Ik zou, zoals hierboven reeds enkele keren reeds vermeld is, de Seamaster dragen als daily. Zo bouw je ervaringen/verhalen op met het horloge en zal het nog meer voor je gaan betekenen. Geen angst hebben om het te dragen.

2 likes


En hou voldoende over voor de volgende, dat gaat er toch wel van komen :sweat_smile:

4 likes

Beetje generieke klokken merk. Doet mij niet veel.

Mooi maar beetje teveel seamaster voor mij.

Top keuze.

Eens.

Kamasu is ook top.

Zou of voor een wat dresser diver gaan zoals kamasu (ook in meer saaie kleuren te krijgen) of voor een wat meer allrounder stalen band sport horloge gaan (tissot gentlema, tissot prx, seiko sarb, presage, cocktail time)

4 likes

Dagelijks dragen die Seamaster! Je hebt niet voor niets een degelijk horloge gekocht. Moet je dagelijks van genieten. Enkel een G Shock voor het ruwe werk zoals grof klussen b.v.

4 likes

Precies dit :point_up:t2:

2 likes