Geacht Forum, hoewel mijn grail (op dit moment en voor hoelang weet ik niet) de Planet Ocean 8500 is ben ik ook wel gecharmeerd van twee Breitlings maar ik kom er niet uit welke mijn voorkeur heeft.
Wat advies, om welke reden dan ook (kwaliteit, calibre, mooi/lelijk, etc) zou een uitkomst zijn.
Het gaat om enerzijds de Breitling Steelfish A17360:
Wat ik gezien heb (gebruikt) zijn beiden ongeveer even duur, de Steelfish is 42mm en uiteraard een automaat en de Colt is 44mm en een super-quartz. De cosmetische kwaliteit van beiden is ongeveer gelijk, denk dat de Colt er nog wat beter uit ziet. Bovenstaande foto’s zijn random van het net maar wel gekozen omdat het kwalitatief gelijkwaardige foto’s zijn.
May i have your votes en vast mijn dank bij voorbaat.
Ik zou voor de bovenste gaan, heb weinig kaas gegeten van Breitlings maar ik vind die simpelweg mooier ;).
Ik heb hem hier ook wel eens in het blauw zien langskomen volgens mij(kan goed een ander model zijn), die was helemaal mooi.
Als ik zou moeten kiezen tussen deze 2, dan de Colt. Die ronde indices van de SuperOcean doen t niet voor mij. De oudere versie is echter wel heel mooi, maar met 41,5 mm mij net te klein…
Ik heb beide horloges gehad, alleen in het zwart. Fijne horloges. Grote nauwkeurigheid tegenover de charme van een automaat. Helaas voor jou heb ik geen voorkeur.
Ik vind de SOSF de mooiste. Die was ook nieuw te verkrijgen in een 2000M uitvoering welke 44 MM was. Nu enkel nog tweedehands net zoals het hierboven getoonde exemplaar.
Ik zou voor de bovenste gaan, zal je geen spijt van hebben, maar je moet zelf die keuze maken en als je de keuze gemaakt hebt niet meer naar het ander horloge kijken,