Voordat ik je buiten HF om stalkte heb ik eens gedroomd dat wij klasgenootjes waren op de middelbare school. Mijn onderbewustzijn had een heel secuur beeld van jou geschapen in de vorm van David Hasselhoff met getatoeëerde kuiten.
Je was echt ziek vervelend trouwens, ik kon niets van de les Duits volgen.
Dit gaat heel erg snel off topic. En nu wordt het nog persoonlijk ook. Een soort van shadowy flight into the worrisome world of a man who does not exist.
Als je die band naar voren vouwt en je duim weg haalt (of de band weg haalt) kunnen we wellicht zien of één of ander volltrottel hier shoulderless spring bars heeft gebruikt.
Nee! Niet doen! Als het een horloge is met vaste pinnen, dan zit je met de gebakken peren! Dit alleen doen als je zeker weet dat het wel veerpennen zijn.