Beter laat dan nooit, tegen alle verwachtingen in kasten uit Pforzheim

Vandaag ben ik op Watchuseek een topic gestart over de vorderingen van mijn horlogeproject. Dit topic is hier te vinden: http://forums.watchuseek.com/f2/better-late-then-never-beyond-all-expectations-cases-pforzheim-545868.html
Dit topic zal de Nederlandse vertaling zijn van mijn op Watchuseek gestarte topic.

Beste horlogeliefhebbers,

Het is alweer een tijdje gelden dat ik mijn laatste topic heb geschreven over het opzetten van mijn eigen horlogemerk, Mooren watch. ( http://www.horlogeforum.nl/read.php?2,273226,page=1 ) Ik heb al wat informatie gegeven over de horlogebanden ( http://www.horlogeforum.nl/read.php?2,273226,279199#msg-279199 ) en mijn laatste topic was het één april topic, wat natuurlijk een grapje was. In dat topic heb ik aangegeven dat ik verwachtte snel met meer nieuws te komen, maar zoals sommigen van jullie misschien is opgevallen, heb ik jullie bijna TWEE MAANDEN geen nieuws meer gebracht. Dat heeft voornamelijk te maken met een paar tegenslagen die ik heb gehad. Desalniettemin heb ik in de afgelopen twee maanden veel vooruitgang geboekt, daarom zal ik jullie in dit topic eindelijk nieuws brengen over de vorderingen die ik geboekt heb en ook wat nieuws over het horloge zelf.

De vorderingen

De voornaamste tegenslag waarmee ik te maken heb gehad, had te maken met een producent die had toegezegd de kasten voor mij te willen maken. De kast was het grootste en duurste probleem waarop ik stuitte, dus ik was erg blij toen de producent had toegezegd de kasten te willen maken voor een nette prijs. Ik had wel even geduld nodig, dus ik wachtte en ik wachtte en ik wachtte nog meer om uiteindelijk te horen dat de producent het toch niet zag zitten voor de prijs die hij mij eerder toegezegd had. Ik dacht dat het al zo goed als zeker was dat deze producent de kast voor mij zou gaan maken, maar blijkbaar was dat dus niet het geval. De producent zei dat het niet realistisch was met mijn budget en dat het minstens vier keer de prijs zou kosten die hij mij eerder vertelde. Niet erg netjes dus en zoals je waarschijnlijk wel begrijpt, was dat een enorme teleurstelling die me een hoop tijd heeft gekost.
Ik dacht echter niet dat het onrealistisch was. Niemand heeft tenslotte ooit gezegd dat het makkelijk is om je eigen horlogemerk te beginnen, dus na deze tegenslag voelde ik me alleen maar meer gemotiveerd om dit project tot een succes te brengen en te blijven zoeken om uiteindelijk een geschikte producent te vinden.

Dimitri, die de technische tekeningen van de horlogekast gemaakt heeft, kwam met twee andere mogelijke producenten, dus ik besloot met beide bedrijven contact op te nemen. Het ene bedrijf zei dat ze niet in staat waren om de kasten te maken, maar het andere bedrijf wilde deze opdracht wel aannemen. Samen met Dimitri ben ik daar dus langs geweest om de tekeningen door te spreken en de mogelijkheden te bekijken. Na het gesprek kwamen we echter tot de conclusie dat dit bedrijf niet echt geschikt was om de kasten te maken, in ieder geval niet in de kwaliteit die ik wil.

Ongeveer twee weken geleden besloot ik om een email te sturen naar Ickler in Pforzheim, Duitsland. In deze email heb ik mijn situatie uitgelegd en de technische tekeningen bijgevoegd. Eigenlijk wist ik al wel dat Ickler veel te duur zou zijn, maar ik dacht dat proberen nooit kwaad zou kunnen, niet geschoten is altijd mis. Een dag later had ik bericht terug van Ickler en tegen al mijn verwachtingen in, deden ze me een heel goed prijsvoorstel. We hebben een paar mails over en weer gestuurd en de heer Ickler was ook in staat om een zwak punt in de kroon aan te wijzen en vertelde mij dat hij de constructie van de kroon zou aanpassen als ik de kasten bij hem zou laten maken. Omdat Ickler alle kennis en ervaring heeft die ik nodig heb, heb ik dan ook niet lang na moeten denken om tot het besluit te komen dat ik met ze in zee ga, wat ik deze week gedaan heb. Ik ben erg blij dat ik eindelijk een geschikte leverancier heb gevonden en dat ik bewezen heb dat het WEL realistisch en WEL mogelijk is.
Ik verwacht het prototype van de kast over ongeveer vier weken te ontvangen, dus ik ben erg benieuwd.
Omdat ik er nu 100% zeker van ben dat alles haalbaar is, heb ik ook alle andere onderdelen besteld, zoals de banden, de wijzers en de uurwerken.

Aan de ETA 2824 uurwerken komen, was niet zo makkelijk als dat ik verwacht had, omdat zowel Eta als Sellita al aan volledige productiecapaciteit zitten en voor heel 2011 en waarschijnlijk ook 2012 al volgeboekt zitten, daardoor ben ik genoodzaakt om de uurwerken te verkrijgen via een groothandel wat dus betekent dat de uurwerken mij meer geld zullen kosten, maar uiteindelijk heb ik een geschikte leverancier gevonden die ze voor een nette prijs aanbied.

In een eerder topic heb ik aangegeven dat ik verwachtte mijn eerste Mooren horloge binnen 3 a 4 maanden te kunnen lanceren, maar vanwege de tegenslagen die ik heb gehad, ben ik niet in staat om die verwachting waar te maken. Aangezien de vakantietijd nabij is, heb ik besloten om de lanceren over de vakantie heen te tillen, dus dat zal waarschijnlijk begin september zijn. Ook omdat ik acht september 19 wordt en ik mijn merk het liefst wil lanceren als ik nog 18 ben, een beetje een symbolisch dingetje.

Het horloge

Genoeg over de vorderingen, ik zal nu wat dieper ingaan op het horloge zelf. Ik zal het volledige ontwerp helaas nog steeds niet met jullie delen, maar ik kan jullie wel wat meer informatie geven over de stijl van het horloge en natuurlijk ook wat FOTO’S met jullie delen! :smiley:
Zoals ik eerder al verteld heb, probeer ik in mijn horloge zowel vintage als moderne elementen te combineren in een tijdloos ontwerp, maar ditmaal zal ik wat specifiekere informatie geven over de verschillende onderdelen.

De wijzers:
De wijzers hebben een klassiek uiterlijk en zijn nikkel kleurig. De uren en minuten wijzer zullen ook nog voorzien zijn van een gedeelte met Super Luminova. De secondewijzer is subtiel aanwezig en voorzien van een mooi “staartje” aan het achterste uiteinde. De wijzers zullen gemaakt worden bij Estima in Zwitserland. Hieronder vindt je een aantal afbeeldingen van de secondewijzer en een afbeelding van een Super Luminova kleur die iets te maken heeft met de wijzers (de middelste, DO).




De wijzerplaat:
De wijzerplaat heeft een simpel en “clean” ontwerp en zal beschikbaar zijn in zowel zwart als beige. De wijzerplaat zal een aantal elementen hebben die verwijzen naar vintage horloges, maar de typografie zal redelijk modern zijn, maar nog steeds tijdloos. De wijzerplaat zal ook een simpel grafisch effect bevatten wat het horloge een onderscheidend en speciaal uiterlijk geeft. De kleur van de luminova van de wijzers zal ook in de wijzerplaat terugkomen, maar wel heel subtiel.

De kast:
De kast heeft een simpel, maar onderscheidend ontwerp. De hele kast zal afgewerkt worden met een geborsteld stalen effect, maar de kroon zal gepolijst afgewerkt worden. De kroon zal ook voorzien worden van de Mooren “M” zoals je kan zien op onderstaande afbeelding. Zoals ik eerder ook al aangaf, worden de kasten gemaakt bij Ickler in Pforzheim, Duitsland. Ik zal de kasten voorzien van een AR-coated saffierglas aan de voorzijde en een mineraalglas aan de achterzijde. De diameter van de kast is 42,2mm en de hoogte is 11,8mm zonder glas en 12,3mm inclusief glas. Zo gauw als ik het prototype heb, zal ik proberen om een paar detail foto’s met jullie te delen.

Andere details:
Eerder heb ik al wat verteld over de lederen banden die ik ga gebruiken, maar wat ik daarbij nog niet vermeld heb, is dat deze voorzien zullen worden van een dubbele vlindersluiting met het Mooren merk erin gegraveerd.
Een ander ding wat ik jullie nog niet verteld heb, is dat ik de verpakking al heb, daarom zal ik hieronder een aantal afbeeldingen plaatsen van de verpakking, zodat je ook daar een indruk van krijgt.




Ik hoop dat deze details je een betere indruk hebben gegeven van hoe het horloge eruit zal gaan zien. Het volledige ontwerp blijft helaas nog even geheim tot de officiële lancering van mijn horloge in September, maar zo nu en dan zal ik wat extra details met jullie delen. Als ik mijn horloge lanceer, zal ik dat doen met een officiële presentatie en ik zou graag een beperkt aantal horlogeliefhebbers de mogelijkheid willen bieden om daarbij aanwezig te zijn, dus als je daarin interesse hebt, kan je dat aan mij laten weten.

Ik wil in het bijzonder ook even Dimitri (forumlid Dimi0808) enorm bedanken voor alle moeite die hij tot nog toe gedaan heeft om mij te helpen en zijn enorme betrokkenheid bij dit project. Echt top!:~

Dat is zo’n beetje alle informatie die ik jullie op dit moment kan geven. Gisteren heb ik mijn laatste eindexamen gemaakt, dus ik kan me nu volledig richten op mijn horloge project. Ik beloof dat ik jullie op de hoogte houdt en dat het nieuws ditmaal geen twee maanden op zich zal laten wachten ;).
Bedankt voor het lezen.

Ik was al onder de indruk van je acties, maar dit gevoel neemt nog steeds toe!

Ga zo door(tu):~(tu)

Gelukkig heb je een geschikte producent voor de kasten kunnen vinden :~. Volgens mij ga je een breed publiek trekken met de Mooren Watch! Petje af, ga zo door.

Qua kastenbouwer heb je in ieder geval al een top bedrijf gevonden. Ben benieuwd naar het eindresultaat.

Jammer van de tegenslagen, maar ik ben blij dat het nu goed is gekomen.
Ik ben reuze benieuwd naar het uiteindelijk ontwerp! (tu)

Beste Mick Mooren,

Proficiat!! Ik heb veel respect voor jouw project en dat op jonge leeftijd!

De verpakking van het horloge ziet er al zeer gelikt uit met die prachtige M.

Het zal jou zeker een hoop denkwerk en veel onderzoek gekost hebben, maar het zal uiteindelijk tot een mooi ontwerp van een nieuw horlogemerk leiden… van Nederlandse makelij!

Mijn vraag:: kan je ongeveer aangeven wat de uiteindelijke kostprijs (voor de consument) van het “Mooren” horloge zal zijn? (bij benadering).

In ieder geval: Veel Succes toegewenst!!

mickmo92 Schreef:

Vandaag ben ik op Watchuseek een topic gestart
over de vorderingen van mijn horlogeproject. Dit
topic is hier te vinden:
http://forums.watchuseek.com/f2/better-late-then-n
ever-beyond-all-expectations-cases-pforzheim-54586
8.html
Dit topic zal de Nederlandse vertaling zijn van
mijn op Watchuseek gestarte topic.

Beste horlogeliefhebbers,

Het is alweer een tijdje gelden dat ik mijn
laatste topic heb geschreven over het opzetten van
mijn eigen horlogemerk, Mooren watch. (
http://www.horlogeforum.nl/read.php?2,273226,page=
1 ) Ik heb al wat informatie gegeven over de
horlogebanden (
http://www.horlogeforum.nl/read.php?2,273226,27919
9#msg-279199 ) en mijn laatste topic was het één
april topic, wat natuurlijk een grapje was. In dat
topic heb ik aangegeven dat ik verwachtte snel met
meer nieuws te komen, maar zoals sommigen van
jullie misschien is opgevallen, heb ik jullie
bijna TWEE MAANDEN geen nieuws meer gebracht. Dat
heeft voornamelijk te maken met een paar
tegenslagen die ik heb gehad. Desalniettemin heb
ik in de afgelopen twee maanden veel vooruitgang
geboekt, daarom zal ik jullie in dit topic
eindelijk nieuws brengen over de vorderingen die
ik geboekt heb en ook wat nieuws over het horloge
zelf.

De vorderingen

De voornaamste tegenslag waarmee ik te maken heb
gehad, had te maken met een producent die had
toegezegd de kasten voor mij te willen maken. De
kast was het grootste en duurste probleem waarop
ik stuitte, dus ik was erg blij toen de producent
had toegezegd de kasten te willen maken voor een
nette prijs. Ik had wel even geduld nodig, dus ik
wachtte en ik wachtte en ik wachtte nog meer om
uiteindelijk te horen dat de producent het toch
niet zag zitten voor de prijs die hij mij eerder
toegezegd had. Ik dacht dat het al zo goed als
zeker was dat deze producent de kast voor mij zou
gaan maken, maar blijkbaar was dat dus niet het
geval. De producent zei dat het niet realistisch
was met mijn budget en dat het minstens vier keer
de prijs zou kosten die hij mij eerder vertelde.
Niet erg netjes dus en zoals je waarschijnlijk wel
begrijpt, was dat een enorme teleurstelling die me
een hoop tijd heeft gekost.
Ik dacht echter niet dat het onrealistisch was.
Niemand heeft tenslotte ooit gezegd dat het
makkelijk is om je eigen horlogemerk te beginnen,
dus na deze tegenslag voelde ik me alleen maar
meer gemotiveerd om dit project tot een succes te
brengen en te blijven zoeken om uiteindelijk een
geschikte producent te vinden.

Dimitri, die de technische tekeningen van de
horlogekast gemaakt heeft, kwam met twee andere
mogelijke producenten, dus ik besloot met beide
bedrijven contact op te nemen. Het ene bedrijf zei
dat ze niet in staat waren om de kasten te maken,
maar het andere bedrijf wilde deze opdracht wel
aannemen. Samen met Dimitri ben ik daar dus langs
geweest om de tekeningen door te spreken en de
mogelijkheden te bekijken. Na het gesprek kwamen
we echter tot de conclusie dat dit bedrijf niet
echt geschikt was om de kasten te maken, in ieder
geval niet in de kwaliteit die ik wil.

Ongeveer twee weken geleden besloot ik om een
email te sturen naar Ickler in Pforzheim,
Duitsland. In deze email heb ik mijn situatie
uitgelegd en de technische tekeningen bijgevoegd.
Eigenlijk wist ik al wel dat Ickler veel te duur
zou zijn, maar ik dacht dat proberen nooit kwaad
zou kunnen, niet geschoten is altijd mis. Een dag
later had ik bericht terug van Ickler en tegen al
mijn verwachtingen in, deden ze me een heel goed
prijsvoorstel. We hebben een paar mails over en
weer gestuurd en de heer Ickler was ook in staat
om een zwak punt in de kroon aan te wijzen en
vertelde mij dat hij de constructie van de kroon
zou aanpassen als ik de kasten bij hem zou laten
maken. Omdat Ickler alle kennis en ervaring heeft
die ik nodig heb, heb ik dan ook niet lang na
moeten denken om tot het besluit te komen dat ik
met ze in zee ga, wat ik deze week gedaan heb. Ik
ben erg blij dat ik eindelijk een geschikte
leverancier heb gevonden en dat ik bewezen heb dat
het WEL realistisch en WEL mogelijk is.
Ik verwacht het prototype van de kast over
ongeveer vier weken te ontvangen, dus ik ben erg
benieuwd.
Omdat ik er nu 100% zeker van ben dat alles
haalbaar is, heb ik ook alle andere onderdelen
besteld, zoals de banden, de wijzers en de
uurwerken.

Aan de ETA 2824 uurwerken komen, was niet zo
makkelijk als dat ik verwacht had, omdat zowel Eta
als Sellita al aan volledige productiecapaciteit
zitten en voor heel 2011 en waarschijnlijk ook
2012 al volgeboekt zitten, daardoor ben ik
genoodzaakt om de uurwerken te verkrijgen via een
groothandel wat dus betekent dat de uurwerken mij
meer geld zullen kosten, maar uiteindelijk heb ik
een geschikte leverancier gevonden die ze voor een
nette prijs aanbied.

In een eerder topic heb ik aangegeven dat ik
verwachtte mijn eerste Mooren horloge binnen 3 a 4
maanden te kunnen lanceren, maar vanwege de
tegenslagen die ik heb gehad, ben ik niet in staat
om die verwachting waar te maken. Aangezien de
vakantietijd nabij is, heb ik besloten om de
lanceren over de vakantie heen te tillen, dus dat
zal waarschijnlijk begin september zijn. Ook omdat
ik acht september 19 wordt en ik mijn merk het
liefst wil lanceren als ik nog 18 ben, een beetje
een symbolisch dingetje.

Het horloge

Genoeg over de vorderingen, ik zal nu wat dieper
ingaan op het horloge zelf. Ik zal het volledige
ontwerp helaas nog steeds niet met jullie delen,
maar ik kan jullie wel wat meer informatie geven
over de stijl van het horloge en natuurlijk ook
wat FOTO’S met jullie delen! :smiley:
Zoals ik eerder al verteld heb, probeer ik in mijn
horloge zowel vintage als moderne elementen te
combineren in een tijdloos ontwerp, maar ditmaal
zal ik wat specifiekere informatie geven over de
verschillende onderdelen.

De wijzers:
De wijzers hebben een klassiek uiterlijk en zijn
nikkel kleurig. De uren en minuten wijzer zullen
ook nog voorzien zijn van een gedeelte met Super
Luminova. De secondewijzer is subtiel aanwezig en
voorzien van een mooi “staartje” aan het achterste
uiteinde. De wijzers zullen gemaakt worden bij
Estima in Zwitserland. Hieronder vindt je een
aantal afbeeldingen van de secondewijzer en een
afbeelding van een Super Luminova kleur die iets
te maken heeft met de wijzers (de middelste, DO).

http://i220.photobucket.com/albums/dd63/mickmo92/P
1140058.jpg
http://i220.photobucket.com/albums/dd63/mickmo92/P
1140057.jpg
http://i220.photobucket.com/albums/dd63/mickmo92/P
1140052.jpg
http://i220.photobucket.com/albums/dd63/mickmo92/P
1130366.jpg

De wijzerplaat:
De wijzerplaat heeft een simpel en “clean” ontwerp
en zal beschikbaar zijn in zowel zwart als beige.
De wijzerplaat zal een aantal elementen hebben die
verwijzen naar vintage horloges, maar de
typografie zal redelijk modern zijn, maar nog
steeds tijdloos. De wijzerplaat zal ook een simpel
grafisch effect bevatten wat het horloge een
onderscheidend en speciaal uiterlijk geeft. De
kleur van de luminova van de wijzers zal ook in de
wijzerplaat terugkomen, maar wel heel subtiel.

De kast:
De kast heeft een simpel, maar onderscheidend
ontwerp. De hele kast zal afgewerkt worden met een
geborsteld stalen effect, maar de kroon zal
gepolijst afgewerkt worden. De kroon zal ook
voorzien worden van de Mooren “M” zoals je kan
zien op onderstaande afbeelding. Zoals ik eerder
ook al aangaf, worden de kasten gemaakt bij Ickler
in Pforzheim, Duitsland. Ik zal de kasten voorzien
van een AR-coated saffierglas aan de voorzijde en
een mineraalglas aan de achterzijde. De diameter
van de kast is 42,2mm en de hoogte is 11,8mm
zonder glas en 12,3mm inclusief glas. Zo gauw als
ik het prototype heb, zal ik proberen om een paar
detail foto’s met jullie te delen.

http://i220.photobucket.com/albums/dd63/mickmo92/S
chermafbeelding2011-05-28om161032.png

Andere details:
Eerder heb ik al wat verteld over de lederen
banden die ik ga gebruiken, maar wat ik daarbij
nog niet vermeld heb, is dat deze voorzien zullen
worden van een dubbele vlindersluiting met het
Mooren merk erin gegraveerd.
Een ander ding wat ik jullie nog niet verteld heb,
is dat ik de verpakking al heb, daarom zal ik
hieronder een aantal afbeeldingen plaatsen van de
verpakking, zodat je ook daar een indruk van
krijgt.

http://i220.photobucket.com/albums/dd63/mickmo92/P
1130393.jpg
http://i220.photobucket.com/albums/dd63/mickmo92/P
1130392.jpg
http://i220.photobucket.com/albums/dd63/mickmo92/P
1130401.jpg
http://i220.photobucket.com/albums/dd63/mickmo92/P
1130411.jpg

Ik hoop dat deze details je een betere indruk
hebben gegeven van hoe het horloge eruit zal gaan
zien. Het volledige ontwerp blijft helaas nog even
geheim tot de officiële lancering van mijn horloge
in September, maar zo nu en dan zal ik wat extra
details met jullie delen. Als ik mijn horloge
lanceer, zal ik dat doen met een officiële
presentatie en ik zou graag een beperkt aantal
horlogeliefhebbers de mogelijkheid willen bieden
om daarbij aanwezig te zijn, dus als je daarin
interesse hebt, kan je dat aan mij laten weten.

Ik wil in het bijzonder ook even Dimitri (forumlid
Dimi0808) enorm bedanken voor alle moeite die hij
tot nog toe gedaan heeft om mij te helpen en zijn
enorme betrokkenheid bij dit project. Echt top!:~

Dat is zo’n beetje alle informatie die ik jullie
op dit moment kan geven. Gisteren heb ik mijn
laatste eindexamen gemaakt, dus ik kan me nu
volledig richten op mijn horloge project. Ik
beloof dat ik jullie op de hoogte houdt en dat het
nieuws ditmaal geen twee maanden op zich zal laten
wachten ;).
Bedankt voor het lezen.

Leven zit toch vol met up’s en down’s. Je kom door deze ervaringen er alleen maar sterker uit. Volhouden!

En dat oranje vind ik ook mooi passen bij een Dutch Made. Of had ik dat al eerder gezegd?

Jammer dat 't niet gelukt was om em eerder af te hebben. Een standje op de Rikketik op 16/7 zou veel bekijks getrokken hebben. Ik zou wel zijn gekomen als ik kon.

En chapeau voor Dimitri voor de hulp.

(tu) Goed bezig Mick, ben blij voor je dat je nu een leverancier voor de kasten gevonden hebt, ben heeeeel benieuwd naar het eindresultaat. succes!

Lancering op de rikketik zou mooi zijn, dan hebben we allemaal de gelegenheid om het horloge te bekijken!

Verder vind ik het gewoon prachtig, je pakt het heel goed aan allemaal, de teasers doet ons gewoon verlangen naar de eerste glimp van het horloge (tu)(tu)

Succes met dis succes verhaal!

Echt helemaal geweldig! Respect voor waar je mee bezig bent.

floris Schreef:

Lancering op de rikketik zou mooi zijn, dan hebben
we allemaal de gelegenheid om het horloge te
bekijken!

mooi zijn geweest… het wordt waarschijnlijk ergens begin september.

Hallo Mick en andere,

Leuk verhaal Mick. Zoals heel veel andere ben ook ik zeer benieuwd naar het uiteindelijke resultaat. Ik ben blij dat ik aan dit project heb mogen deelnemen en er nog steeds aan deelneem. Het is nog lang niet afgelopen want het spannendste moet nog komen. Ikzelf vind dat altijd het spannendst, past het of past het niet… Ik heb er in ieder geval alle vetrouwen in en voor mij was het ook weer een totaal ander project en ook ik heb er heel veel van geleerd. De samenwerking is perfect en het resultaat zal net zo zijn :wink:

Dimitri

Respect!

Op de een of andere manier betrap ik mezelf er op dat ik jaloers ben! Ik zou het ook erg gaaf vinden om zo iets te doen en heb m’n logo en nog wat ontwerpen al klaar. Dat zijn gewoon een soort van dromen waar toch nooit wat van komt, maar jij flikt het hem gewoon! En nog wel op jonge leeftijd!

Heel veel succes hiermee!

Goed werk! Mooi resultaat tot zo ver. Heb je al aan een typenaam gedacht? Wat dacht je van ‘18’ of ‘type 18’? Lijkt me veel te zeggen over het horloge!

Menno

Cool man, helemaal top!

Ben zeer benieuwd naar het eindresultaat.

Gr,

Ron.

Wat een droom is dit, een eigen horloge ontwerpen en maken. Veel geluk en succes gewenst met de verdere werkzaamheden en bovenal diep respect dat je dit op zo’n leeftijd weet klaar te spelen!

Sterk ondernemerschap!
Nieuwe producten ontwerpen/uitvinden vergt minder energie dan het vinden van de juiste leveranciers of samenwerkingsverbanden.
Jouw case is een schoolvoorbeeld van alle hobbels die je moet nemen en de instelling die je nodig hebt.
Het mooie is dat er dan ook altijd weer mensen zijn die je succes gunnen, je verder willen helpen en mensen die oprecht wat in je product zien zonder eerst hun eigen winst te willen maximaliseren; de wat “grotere geesten”; Ickler/Dimi0808. Dit verhaal geeft goed aan hoe jij het gevoel in je vingers hebt om tot mooie dingen te komen:~:}

Ziet er top uit! Ik ben erg benieuwd naar het resultaat!

Geweldig om te zien hoe dit project steeds meer vorm krijgt. Ik ben ook steeds meer benieuwd heo het eindresultaat er uit gaat zien. Met de foto’s die je tot dusver laat zien geeft het goede hoop dat er iets heel moois uit gaat komen!

Ik kan alleen maar een diepe buiging voor je maken.

Ik ben heel benieuwd naar het uiteindelijke ontwerp.

NicoB)-