Binnenkort ga ik een week naar Genève en wil wel een bezoekje doen aan een horloge museum, horloge bedrijven, vintage shops, etc. Vooral winkeltjes die vol vintage spul liggen zou ik wel willen weten.
Een juwelier die de meest recente collectie in de etalage heeft liggen interesseert me minder, maar daar loop ik sowieso in Genève wel even langs.
Vallee de Joux is natuurlijk dichtbij dus daar wil ik ook wel even rondneuzen. Wat mag ik niet missen?
Wat willen jullie me aanraden om te bezoeken. (Zonder dat ik me eerst weken van te voren moet inschrijven)
La Chaux de Fonds is mbt architectuur/stedenbouw interessant.
T is wel een stukje rijden van Genève. Ik schat zo’n twee en een half uur.
Bij mooi weer niet de korte weg door de tunnel nemen maar via Vue des Alpes gaan. Vandaar heb je een fantastisch uitzicht tot aan de alpen.
Let op: op de snelweg tussen Genève en Lausanne staat om de twee kilometer een flitspaal (in beide richtingen) het moderne model, dat je bijna niet ziet.
In Genève op de Place du Plainpalais is elke woensdag en zaterdag vlooienmarkt vanaf half zeven. Ik ben er vroeger wel eens geweest, maar vond het vrij prijzig.
In Biel (Bienne) is het Omega Museum http://www.omegamuseum.com/
Maar dat is ook zo’n twee en een half uur van Genève.