Die Tudor Sub gaat nooit meer komen, dat kan ik je garanderen. Spaar lekker door voor een echte Tudor Sub!
Dank je.Hoop horloges gehad maar dit is een hele fijne
Is inderdaad de enige optie denk ik,wel snel zijn,prijzen stijgen aardig
Heel mooi,enjoy
Ik vind de vintage Subs ontzettend mooi en ook nog wel het geld waard, alleen vintage is gewoon niet iets voor mij.
Ik herinner me opeens weet dit topic van twee jaar terug. Ik zou te bang zijn dat er iets niet origineel is of niet klopt.
Nice
Gefeliciteerd! Welke referentie heb je?
De juiste dubbelgechekt
Aan de kroon en de “oysterdate” te zien is het een 75090
Heb je een bijbaantje bij Fratello genomen?
Yes sir! En m’n Engels een beetje opgehaald.
Waar heb je deze opgesnorkeld Ralph?
Tudor watch club op Instagram
Hmmm… ik zit al een hele tijd met de BB58 Blue in mijn hoofd en heb nu ook een mijlpaal behaald waar ik het mee zou willen vieren. Vraag me enkel af of ik niet beter wacht tot Watches & Wonders, al vrees ik daar misschien weer een price increase
Twijfel je over de bb58? Dan wacht je. Anders niet. Er zullen altijd nieuwe releases komen die je wilt hebben.
BB58 is goed verkrijgbaar, een nieuw(upgrade) model van Tudor zal je lang op moeten wachten, kijk maar naar de Pelagos M.N.
En je weet nooit waar ze mee komen.
Heb je BB58 al om je pols gehad? Dat maakt beslissen makkelijker
Alles wat dit jaar op W&W wordt gepresenteerd, wordt pas eind zomer/begin herfst beschikbaar.
En heel waarschijnlijk waiting lists en de bijhorende prijsstijgingen. Meestal worden de prijzen al voor W&W verhoogd.