Bekruipt mij toch het gevoel dat de Meistersinger het sowieso moet afleggen tegen Hamilton en Longines. Is dat meer gevoelsmatig of is er ook objectief een verschil in bijvoorbeeld kwaliteit?
Ah, dank je wel voor je heldere uitleg. Hoewel ik de AD ook zeer zeker wat centjes gun, is 30% wel weer erg groot verschil. Zeker waard dus om goed rond te kijken.
Enig idee wat de kosten van een servicebeurt zijn? Hamilton en Longines zitten rond dezelfde koers, maar van MS niets gevonden
Dan zal dat naar verwachting ook een beetje in dezelfde lijn zitten.
Dus qua kwaliteit zitten er geen schokkende verschillen tussen de 3 horloges/merken?
Die Legend Diver vind ik super gaaf, maar de MS is ook erg mooi en bijzonder (vind ik dan) en is er ook één die al een tijd op mijn wensenlijstje staat.
Alleen, voor horloges geldt voor mij hetzelfde als voor auto’s en vrouwen…ik heb er weinig verstand van, weet alleen wel wat ik mooi vind.
Vandaar even de vraag naar hoe ze zich ten opzichte van elkaar houden
Eens, ik denk dat een maatje kleiner mooier en mogelijk fijner zit.
Overigens heb ik niks met horloges met een wijzer, dus zou wat mij betreft zou de MS al afvallen.
Veel succes met kiezen ( ook leuk).