Dress watch met moonphase

Goede middag

Al een tijdje aan het meelezen op dit forum, nu eens tijd dat ik eens iets post;).

Ik heb een tweetal sportieve mechanische horloges en ben nu op zoek naar een mooie dresswatch. Zelf zit ik te denken aan Jaeger le-Coultre ultra thin moonphase. Ik twijfel nog over de kleur, zwart of blauw. Hetgeen wat me aanspreekt aan dit horloge is de klassieke uitstraling en de geschiedenis van het merk.

Echter zijn er heel veel mooie merken, ik ben dus benieuwd of jullie nog suggesties hebben voor mooie horloges met een moonphase;).

Graat hoor ik jullie suggesties;)

7 likes

Heb je voorkeur voor een bepaalde diameter en in welke prijsklasse mogen de suggesties worden aangeleverd?

1 like

De moon phases die mijn aandacht in het bijzonder hebben getrokken in het recente verleden zijn:

  1. Raymond Weill Millesime 35mm rose gold
  2. Loresum LS04 (de nieuwe onyx wijzerplaat is een favoriet, maar op de net aangekondigde founder’s editie (zie onder) is het hele gezicht van het horloge smaakvol onder handen genomen. Alleen de pinion cap mist opeens…)
  3. Farer Burdbidge

Dit is natuurlijk allemaal niet het kaliber van JLC.

8 likes

Wat betreft jouw vraag, kan ik je niet helpen. Maar ik wil je wel verwelkomen op dit gezellige forum!

2 likes

Frederique Constant Moneta

18 likes

Goeie keus.

2 likes

JLC MUT moon is absoluut een ‘stunner’. Ik heb zelf een budgetversie van Longines van mijn vrouw cadeau gekregen waar ik ook erg blij mee ben. Wat vriendelijker voor je portemonnee maakt Longines heel leuke horloges met moonphase. Natuurlijk niet de absolute klasse van een JLC maar wel voor een kwart van de prijs.

Die van mij:

Deze is ook fraai:

En voor iets meer geld zou je ook voor een Baume et Mercier kunnen kiezen:

16 likes

Hier mijn Longines Master Collection moonphase met triple calendar. :ok_hand: :wink:

13 likes

JLC mut Moon is prachtig :heart_eyes: en een aanrader. Meer budget vriendelijk kom je inderdaad zoals @HouwelD zegt uit bij Longines. Ik heb een Flagship Moonphase en ben erg content mee

9 likes

Niet budgetvriendelijk maar ik zou dan toch echt doorsparen voor de JLC.

Budget vriendelijker wellicht iets uit Oostenrijk?


6 likes

De blauwe :wink:.

1 like

Diameter max van 41 mm. Qua prijsklasse is rekbaar, ergste geval moet ik dan wat langer doorsparen:)

De JLC blijft echt prachtig. Toen ik die in het echt zag was ik echt verbaasd, hoe kan dat horloge zo dun zijn!

1 like

Zeker passen. Ik heb een 38,5mm MUT, en die draagt groot.

Maar JLC is wel mooi. Als die lonkt, dan zou ik ervoor doorsparen.

Goede keuze,

weet dat de prijs veel meer is maar liever gezegd dan niet.

A. Lange & Söhne Saxonia Moon Phase ±24k
christopher ward moonphase 3k

benieuwd waar je mee komt straks.

11 likes

Iets van Maen? In 36 mm? Automaat?

2 likes

Maen Lunar classic? Niet super dressy maar wel een cool en iets unieker design vind ik!

-edit- ik was net te laat :joy:

9 likes

Raymond Weil millesime Moonphase

@Anthony heeft een prachtige millesime, wellicht kan hij nog iets zinnigs toevoegen :wink:

12 likes

Hier ook de


Als je de jlc niet wil of kan betalen is dit je beste en mooiste optie.

14 likes