Ik weet niet of het een naam heeft en zo ja, wat dat is. Maar ik bedoel dus een bezel waarvan de 1e 15 minuten veel meer lume heeft dan de rest van de bezel.
De 1e die ik er van ken (en heb) is de IWC Aquatimer.
Zelf heb ik ook een Steinhart Ocean 2 met een dergelijke bezel met veel lume op de 1e 15 minuten.
Nu zoek ik een vergelijkbaar waterdicht automatisch horloge met geschroefde kroon (of een Panerai beugel) en een duikers lunette met veel lume op de 1e 15 minuten, maar met de kleuren oranje en zwart (of heel donker grijs) erin verwerkt.
Aangezien niemand kan helpen met een custom lume job (Custom lume), hoop ik dat jullie me kunnen helpen met alternatieven.
Er bestaat ook een Deep Blue Ocean Diver met lume op de minute markers tussen de 0 en de 15, het is niet zo dat die hele sector lume heeft maar misschien voldoet dit ook aan je wensen? Horloge is overigens in verschillende kleuren beschikbaar, je kunt even rondkijken op de site.
Denk niet meer dat ze nieuw te koop zijn: bulova accutron II, snorkel. Niet de eerste 15 minuten oranje, maar 20 minuten. Weet niet of er sprake is van meer lumen.
Ik heb zowel de eerste als 2e versie:
Bedankt vh aanbod, maar voldoet helaas niet aan wat ik zoek. De 1e 15 minuten moeten lume hebben.
En bedenk me net dat t n externe lunette hebben. Dus niet zoals de Aquatimer waar t in de kast zit.
Kan iemand helpen dit aan de begin post toe te voegen?
Ik heb een Seiko Solar Tuna (SNE498), die lume heeft op de eerste 15 minuten van de bezel insert. Verder uiteraard een lekker degelijke duiker. Die van mij is niet te koop, overigens.
De seiko solar tuna’s van een paar jaar terug hebben dat allemaal. Ik heb de sne518 vorig jaar bij de Outlet in Roermond gekocht. Andere modellen zijn sne497, sne498, sne499.
Geen oranje, maar de sne499 komt wel in de buurt met blauw-rood.