En dan tov ch24 in top staat en dubbel signed. Tis een wonder. Maar ik mocht hem gewoon vasthouden, omgespen en mee spelen ![]()
Wat maakt deze zo duur?
Ik mocht laatst ff de patek cubitus proberen (beide varianten)
Poh. Zeldzaam, de staat en double signed?
En het is natuurlijk een fck mooi horloge. ![]()
Wat is dat, double signed?
Patek op de plaat en
In dit geval gobbi (retailer in Milaan) op de plaat.
Rolex submariner 126619LB a €40000🫣
Bah, ik ben al geen fan als de garage hun sticker op mijn auto kleeft.
Verkeerde dealer.
Cartier en Tiffany kiezen de volgende keer ![]()
Er komt hier gelukkig ook wel echt mooi spul voorbij!
Ik heb onlangs de IWC Portugieser Perpetual Calendar in white gold van een familielid eens vastgehouden. Veel te groot horloge met een erg mooie wijzerplaat. Desbetreffend familielid deed alleen vals bescheiden, waardoor het niet lukte om maar enige vorm van plezier samen te delen. Verpestte het voor mij en gauw met andere dingen bezig gaan houden.
Zonder enige twijfel deze L.U. Chopard Minute Repeater, waarbij zowel de kast als de gongen van de minute repeater volledig van saffier zijn gemaakt.
Wat kost dat dan? Zo’n €620.000 ![]()
Richard Mille, geen idee welk type.
Prijs was vierenhalf of vijf ton die kant op.
Ding woog dertig (!) gram zoiets.
Dat zullen deze 2 geweest zijn tijdens de IWC Roadshow in 2021 waar een prachtige dame mij begeleidde en mij alles liet passen. Jammer dat mijn vrouw erbij was ![]()
Een oude Patek chrono, nooit eerder gezien, bijna 100 jaar oud
Ik had gevraagd of ik deze eens om de pols mocht doen, verkoper gaf me het horloge , toen peilde ik naar de prijs
120 k
Voorzichtig horloge terug aan de verkoper overhandigd
Poeh, de duurste nieuwe zou ik niet durven te zeggen… Dat zal een gecompliceerde Patek zijn geweest.
Qua vintage zal het deze 1665 COMEX of een 5513 MilSub zijn geweest.
Misschien lijkt deze groter dan hij is door de foto, maar hoe groot is deze joekel?












