Tja, soms krijg je een aanbod wat je niet kan afslaan. Zoals sommige weten ben ik de laatste tijd weer wat gaan wisselen en exploren om te kijken wat ik nu voor een tijdje zou willen dragen. Tevens ingegeven door het feit dat het wel veel Rolex werd. Ook loop ik al een tijdje rond om iets minder aan horloges te spenderen en te gaan naar een 2 piece collectie en 2 in de kluis (voor later).
Ik heb kort geleden mijn dj41 verkocht en een iwc Portugieser 7 days gekocht en kwam erachter dat ik weer lekker enthousiast werd.
Uiteindelijk ben ik al tijden enthousiast over de ap royal oak. Deze is al meerdere malen in mijn hoofd opgepopt maar de prijzen hielden me tegen.
Na wat over en weet gesteggel om nog een Rolex te verkopen om funds vrij te maken kreeg ik vanochtend een bod op al mijn ‘actieve’ horloges (Rolex sub ceramic, Rolex milgauss wit en iwc portugieser 7’days)
Ik dacht doe is gek , ik doe het gewoon en we starten gewoon met een leeg blad.
Ik overweeg (zeg maar dit gaat gebeuren) de aanschaf van een audemars 36/37 mm, draagt als 39/40 en past daarmee prima op mijn 17cm polsje. Dit uit de oudere serie met verse service. Petite patisserie en lange indices en full set , om het concreet te maken deze:
Ik wil graag nog 1 horloge ernaast. Ik heb mijn idee hierover maar ben echt benieuwd naar jullie ideeën. Nu niet reageren : niet verkopen of niet de ap want dat stadium ben ik al voorbij😂
Ik ben zeer benieuwd!