Waar ben jij ooit mee begonnen? Ik vond deze nog ergens in een lade. Aangeschaft van mijn zilvervlootrekening in 1985.Was destijds zeer trots
Hah, wel mooi dat je hem terug vond. Mijn eerste was een casio F-91w, dat later het stempel ‘al-qaida klokje’ zou krijgen 
Gr, Huub
Ik heb de eigenschap dat ik niets weggooi Huub, dan vind je nog eens iets haha
Het is niet echt mijn eerste horloge, maar wel het horloge(-merk) waarvoor ik voor het eerst echt had gespaard:
Na een paar vage goedkope klokjes was een Sector in 1991 of 1992 mijn eerste serieuze aankoop. Hij ligt nu bij de horlogemaker om op te knappen.
Ik heb de hele set nog compleet, en als hij straks weer in oude glorie hersteld is zal ik deze met veel plezier weer dragen.


Mvrgr, Andre
Jeugd in de jaren 80… een Swatch dus! De originele is helaas al jaren geneuveld, maar een paar jaar geleden liep ik bij Squiggly tegen een NOS aan. Zij zijn gespecialiseerd in Swatch NOS (écht NEW old stock, niet tweedehands). Meteen een gekocht voor het jeugdsentiment 
Dit was/is 'm, de Swatch Rotor GS400 uit 1986.

Ja toen spaarde je nog ergens voor, ik betaalde toen 625 harde guldens bij de lokale juwelier. wat zal ie gelachen hebben
Ben er ook een van de jaren 80, stond je nog voor de etalage swatches en ander moois te bewonderen. Leuk kleurrijk klokje
Mijn eerste horloge heb ik niet meer, hieronder wel mijn oudste horloge uit de jaren '80. Loopt overigens nog steeds uitstekend (+2 sec per maand) ondanks het niet bepaald zachtzinnige leven dat het duidelijk zichtbaar heeft doorstaan.
Mijn eerste horloge heb ik waarschijnlijk niet meer, of hij moet nog bij mijn ouders in een la liggen. Weet nog wel dat het een Seiko was met blauwe wijzerplaat, zwart leren band. En het was een handopwinder, dat vond ik zo stoer. Gekregen voor mijn 1e communie.
Daarna een aantal casio’s, van die digitale. Van hele simpele (tijd, seconden, datum en een lampje) tot wat ingewikkelder met chronometer, alarm etc.
Ook nog een spelhorloge gehad, waarbij je met een tankje onder een bommenregen door moest rijden. En een horloge met rekenmachine (voor een tientje van de verloofde van een nichtje). En nog een casio met databank (7 schermpjes van 2 regels met elk 8 karakters, handig voor spiekbriefjes).
Uiteraard ook nog in de jaren 80 de onvermijdelijke swatch.
Toen een hele poos niets totdat ik van een vriendin een “limited” edition kreeg. Gewoon een standaardhorloge met een opdruk waar er 10.000 van waren gemaakt.
Ook nog een Seiko ProTrek voor de wandelvakanties/backpackvakanties in Ecuador/Fillippijnen/Maleisie en Zwitserland.
Vervolgens een paar jaar niets en toen begon het serieuze horlogewerk met een Mondaine - de stationsklok, de eco-variant van gerecycled materiaal en een automaat. En vandaar werd het steeds erger met Maurice Lacroix, Tag Heuer, Oris.
Eerste horloge weet ik ook niet meer. Heb ook een hele tijd een compleet zwart horloge gehad een pulsar geloof ik. Veel verschillende redelijk goedkope in het begin. Daarna jaren met deze gedaan:
Toen nog een aantal jaren met deze:
de eerste wat serieuze voor mij was deze:
Toen hier terrecht gekomen en iedereen weet waar het toen heen ging 
M’n eerste horloges zijn niet meer. De allereerste was, dacht ik, een Ancre. Daarna ieder jaar ééntje uit de HEMA van een tientje of vijf en als laatste zo’n mechanisch horloge met digitale uitlezing. Die is nog naar een neefje gegaan, maar die had hem binnen no time naar de gallemiezen geholpen, net als de Pontiac van mijn opa trouwens; de barbaar…
Na mijn dienstijd heb ik in 1975 mijn eerste “echte” horloge gekocht: een Omega Genève. Ik heb hem nog steeds en het loopt erg nauwkeurig (lees: binnen chronometerwaarden). Ook de originele box en papieren heb ik nog.

Nog van de middelbare schooltijd, inmiddels heeeel lang geleden,
maar hij loopt nog, vorig jaar toch maar een nieuw glaasje er op.

En vanaf deze is het hard gegaan:
(helaas niet de beste foto)

Groet
Herman
Geweldig mooi die Palerma! Lijkt veel op de Omega Seamaster Cosmics van eind jaren 60 (tu)(tu)(tu)
Geweldig jongens al die oude klokjes, pure nostalgie he
Fraaie Oris hoor!
Eerste was een LCD ik meen van merk Trafalgar?
Eerste “echte” was Cartier Santos Galbee waarna vele anderen 
je hebt en prachtige Oris Herman
Mijn eerste horloge heb ik niet meer. Als kind is die ergens verloren geraakt…
Was een micro-duikertje met pepsi-dial.








