Hoi, ik ben hier nieuw…uit Gent, België en na wat gesurf kwam ik op dit forum terecht.
Dag allemaal,
EINDELIJK, na dertig jaar verlangen, sparen of watertanden voor de juwelier ben ik de fiere eigenaar geworden van een Grande Reverso 976, pink gold, Jaeger-Le Coultre.
Ter gelegenheid van mijn 30j huwelijk heb ik dit aan mijzelf geschonken (met toestemming van mijn partner).
Bij mijn eerste kennismaking met dit model zei ik…ooit ga ik mij dat eens kopen en voila. Het was liefde op het eerste gezicht maar dertig jaar wachten was lang. Daarom ga ik hem des te meer koesteren.
Mijn collectie gaat van Swatch, Rodania, Longines(verloren), Pontiac.
Ah ja heeft hier iemand ervaring met Astboerg? Betrouwbaar? en dit voor een tourbillon?
Astboerg is een plakmerk (gebruik zoekfunctie), betreft dus Chinees fabrikaat met een bedachte Duits-klinkende merknaam en (grotendeels) gefingeerde historie.
Welkom hier. Erg benieuwd naar een mooie foto van je JLC!
Gefeliciteerd en van harte proficiat met je prachtige aanwinst!
Wat een stijlvolle klok is dat zeg! Vind het een klok voor iemand die wat meer ‘op leeftijd’ is. Dat sluit niet uit dat ik em erg mooi vind. Zou voor 't geld alleen nu iets kiezen wat meer bij me past (Daytona Everose of Nautilus Jumbo).
Maar wie weet… als ik straks ook 30 jaar getrouwd ben