Mooi horloge om mee te beginnen hoor! Seiko is en blijft een mooi liefhebbersmerk. Ik had ooit m’n Momster verkocht omdat ik klaar was voor “serieuze” horloges en kreeg na een jaar spijt. teruggekocht en bijna elke week wel een keer om de pols.
Ik zou gewoon lekker rondhangen op het forum, NA berichten lezen en in de blauwe hoek rondkijken. Dan komt er vanzelf vanalles voorbij dat je wilt hebben
Inderdaag 500€ zit je echt wel onderaan voor een mechanische chrono.
Maar ik zou ook een Seagull aanraden. Maar geen datum en geen automaat. Wel een leuk kijkvenster. Uurwerk is oorspronkelijk een Venus 175, Breitling gebruikte het ook. In 38, 40 en 42mm. Met plexi of saffier te verkrijgen.
Eventueel een Poljot Sturmanskie. Zeer rijke historie achter het horloge. Plexi glaasje, handwinder en datum. Meerdere versies/kleuren bestaan. Is een vintage. Spijt dat mijne verkocht is soms.
Een automatisch horloge (en dat zeg je te zoeken) is ook
Verschil is alleen dat genoemde Sugess een handwinder is.
Welkom op HF, in ieder geval! En je zoekt een witte raaf. Nee, ik kan eigenlijk geen horloge bedenken dat aan al jouw eisen voldoet. Ik zou zelf, als het per se een mechanische chrono voor 500 Euries moet zijn, voor een Sugess gaan, idd. Ziet er best gaaf uit. Zeker voor het geld en in diverse uitvoeringen verkrijgbaar. En ik bedoel, een mooie achterzijde is toch ook wel fijn, toch?