Ik ben al enkele dagen aan het rondkijken op Chrono24 voor een Cartier Santos (large) die ik binnenkort wil kopen. Nu kom ik regelmatig professionele verkopers uit China tegen die kopersbescherming aanbieden. Ik heb toch een beetje mijn vooroordelen, want ja, ze zijn nummer één in het namaken van alles wat je maar kunt bedenken.
Ik vroeg me af of jullie ooit ervaringen hebben gehad met Chinese handelaren?
Waarom niet gewoon naar een AD of een zaak zoals Burger in Maastricht? Dan heb je ze in de hand en kun je vergelijken. Ook hoef je je geen zorgen te maken over namaak. Zou er niet over piekeren om omslachtig op Chrono 24 te kopen.
Wel met aankopen uit Japan…Buy the seller zou ik zeggen, maar houd de import tax in de gaten. Is het dan nog (financieel) zinvol? Oh en by the way: de echte namakers zijn niet de Chinezen, maar de Italianen ;-).