Geërfde Horloges - Waar taxeren en verkopen?

Hallo, heb een vraagje over het laten taxeren en verkopen van horloges. Uit een erfenis van een familielid zijn een paar horloges van behoorlijke waarde gekomen (Tudor en meerdere Omega’s).

Van de meeste kan ik wel een geschatte waarde vinden, maar veel hangt natuurlijk af van de staat.

Ik vroeg me dus af waar je die het beste kunt laten taxeren en verkopen. Zijn er specifieke plekken/bedrijven die jullie aan zouden raden?

1 like

Hier in de bruine rubriek? Daar is die voor? Edit, verkopen dan weer niet (kan wel in het blauwe gedeelte), ik zou eerst hier een paar onafhankelijken laten kijken naar de waarde staat markt etc, daarna kan je je altijd wenden tot avw / Amsterdam watch co / blauwe gedeelte / watchworks Haarlem etc

3 likes

+1. Wel graag behoorlijke foto’s

1 like

Beste John,

Allereerst gecondoleerd.

deze rubriek is inderdaad een van de betere opties omdat de gezamenlijke kennis van het forum erg groot is.

4 likes

Of je pakt de horloges ‘onder je arm’ en gaat ermee naar een goede juwelier.

Normaliter kunnen die je ook voorzien vd gevraagde info.

2 likes

Wij zijn er in ieder geval erg benieuwd naar…

Dank voor de reacties. Het gaat om de volgende vier horloges:

Er zijn geen originele dozen/boekjes bij. Nog wel een aankoopbon van een 3 van de 4 van een jaar of 30 geleden.

Edit: Als nieuwe gebruiker kan ik maar 2 afbeeldingen tegelijk posten.

2 likes

Dit zijn de andere 2:

Als meer info handig is kan ik even navragen. Meer foto’s kan ik ook maken natuurlijk.

Jij gaat dadelijk wat privéberichten krijgen

6 likes

Gaat tegen vallen, want dames horloges. :pensive:
Ze zijn wel gaaf!

3 likes

Ten eerste gecondoleerd met je verlies en welkom hier op het forum. Als ik het goed zie gaat het om 4 dames horloges. Deze zijn over het algemeen moeilijk te slijten maar wel wat waard natuurlijk, geen vetpot helaas.

4 likes

Ben benieuwd wat jij dan een goede juwelier vindt. 95% heeft geen idee

6 likes

Die Tudor rond de 500 waard denk ik
Omega met diamanten, geen idee want vind nergens een Constellation Quartz met diamanten.
De Omega Constellation rond de 700 waard denk ik
De Omega zonder verdere aanduiding, geen idee

2 likes

Je weet dat het allemaal dames horloges/maten zijn en dat de staat niet optimaal is? 500 en 700 lijkt me best optimistisch voor particuliere verkoop.
De Omega met steentjes en de Omega zonder aanduiding zouden massief goud kunnen zijn en daardoor nog een aardige waarde kunnen hebben. De andere twee gaan lastig worden vrees ik…

2 likes

Van al die vrouwen hier op het forum zeker :joy:

16 likes

Ja, er zit een verschil tussen waarde en verkoop. Ik ben ook geen taxateur.

Dankje. Die andere twee kon ik zelf ook geen informatie over vinden. Iemand enig idee welk precies type die zonder aanduiding is?

Over de Constellation Quartz staat nog op de bon: Gelbgold 750 auf Goldbracelet 251 Brillanten von 2.38 ct.

kun je ook de achter kanten laten
zien ivm nummers

Referentie staat aan de binnenkant van de caseback.

Kan zo ook nog een foto maken, maar de nummers op de achterkant zijn:

Omega Constellation - 55186148
Omega Constellation met Diamantjes - Quartz 1450
Omega zonder aanduiding - volledig lege achterkant
Tudor - 85033

Op die zonder aanduiding staat op de band 585, dat betekent massief goud?