Gekkehuus (tu)

Prima zaken gedaan met Gekkehuus.

LED klokje gekocht ivm een 70’er jaren feest dat komende is.
En wat is er nu meer 70’er jaren dan een rode LED klokje?

Communicatie ging soepel en snel.
Binnen no-time was de deal rond.

Netjes en deugdelijk verpakt in bubble-envelop.
Horloge exect zoals beschreven. Niets mis mee.

Kan Gekkehuus aanbevelen.
(tu)

thnx man, hoop dat je er veel plezier van hebt.

mvg Jeanot

daar kan ik mijzelf helemaal bij aansluiten…in het begin was ik iets sceptisch.gaat toch om je centen.al is het niet veel…maar heb nu al iets meer ‘‘zaken’’ met gekkehuus (alleen de naam das wat minder) gedaan en ja alles top afgehandeld …en jullie hebben ook twee van zijn horloges gezien (de Osco parat…en de Lasita automatic.) en dat waren maar twee van de 5 die ik bij hem vandaan heb.en er gaan er zeker meer volgen…

ja helemaal vertrouwd niks mis mee

Beste,

ook ik heb al vaker “zaken” gedaan met gekkehuus en dat heb ik altijd als prettig en positief ervaren.
Zeker een aanrader met veel verschillende soorten horloges in diverse prijsklasse.

Bedankt en we zullen elkaar zeker vaker spreken :wink:

Gr.
Martin

Gekkehuus is oké :slight_smile:

Ook buiten horlogeforum (marktplaats) kan je prima zaken met hem doen :slight_smile:

Fijne deal hoor, met Gekkehuus. Vlot contact, duidelijke afspraken, netjes verpakt verzonden… Wat wil je nog meer? (tu)

Gisteren een pakketje van Gekkehuus mogen ontvangen. Het zag er goed uit, en de verzending was snel. (tu)

Net mijn tweede deal met Gekkehuus afgerond. Weer een goede ervaring. Aardige gast, open en eerlijk contact, vlotte afhandeling. Aanrader (tu)

Om wat basistechniek te leren qua schroeven was ik op zoek naar enkele “slachtoffers”. Gekkehuus krijgt geregeld wat binnen en ik heb een aantal stuks van hem overgenomen.

Goede en prettige communicatie via pb’s.
Goed verpakt en de horloges zijn zoals beschreven.

Een aanrader dus.

Ik heb Jeanot mijn Eterna opknapper verkocht het is prettig om zaken te doen met Jeanot,goed contact en vlotte afhandeling.
Is een aanrader.

M.V.G. Andre.

Van Jeanot kon ik deze Squale
http://www.horlogeforum.nl/read.php?2,496962
overnemen.
Anderhalve dag later al gearriveerd.
Ik blij, klokje blij. Prima deal en leuk contact.
Aanrader!

Ook naar volle tevredenheid al eens wat gekocht(tu)

Zojuist naar volle tevredenheid een prachtige Omega bezorgd gekregen.
De gehele transactie verliep zeer prettig!
Jeanot kan ik ieder met een gerust hart aanbevelen (tu)

mvg, Frans

Een klokje overgenomen en opgehaald bij Jeanot. Prima kerel en nette afhandeling (tu)

Gr, Huub

Oud horloge uit '54 mogen overnemen. Bedankt voor de goede zorgen!

(tu)

Mooie Pontiac Simpatico van Jeannot overgenomen.
Afgesproken deze af te halen op de Rikketik.
Horloge was zoals aangegeven in werkende conditie.
Ziet er in real life nog veel beter uit, helemaal met het Rios bandje van de Horlogbandenspecialist die ook op de beurs was.

Bedankt Jeannot (tu).

Heel veel plezier ervan en als ik jou memomatic nog eens tegenkom houd ik hem voor jou apart !

Vorige week een Omega een overgenomen van Jeanot. Goede communicatie, snelle verzending en eerlijke beschrijving. Een topper!

Allerlei vintage horloges heb ik gekocht bij Jeanot: meerdere Longines en Zeniths, Eterna-Matic Centenaire, Ulysse Nardin handopwinder, Omega De Ville cal. 711, 14k Certina Blue Ribbon, ontzettend mooie Girard-Perregaux Gyromatic met doos. Twee weken geleden nog een Omega Seamaster cal. 610.
Nu ik bij hem in de buurt ben komen wonen, kan ik de horloges zelf afhalen en eventueel terugbrengen, mochten ze niet zijn wat ze beloven; daar doet hij niet moeilijk over. Eerlijk, voorkomend, gastvrij en deskundig - kortom een modelverkoper!:slight_smile:

… en niet te vergeten die mooie 18k Universal Genève handopwinder!