Goin' for Gold

Ik was weer eens toe aan een dresswatch, zoals ik vind dat zoiets er uit moet zien.
Witte plaat, gouden (vergulde) kast, bruine band, kleine seconde. En dan ook met een goed uitziend mechanisch uurwerk, en voor een prijs waar ze alleen in het verre oosten iets voor kunnen fabrieken :slight_smile:

Ik heb er één gevonden met voor mij mooie afmetingen, 43mm zonder kroon, 10mm dik, helemaal goed. De kleur is een beetje rosé, maar niet té rood, en gedeeltelijk geborsteld, en gedeeltelijk gepolijst. De plaat is mooi, iets glimmend wit, beetje porcelein-achtig, met lekker dik opgebrachte cijfers.

Ik heb alleen een minpunt gevonden. Waarom moeten ze toch altijd misleidende teksten gebruiken, zoals in dit geval ‘Germany mov’t’ >X Het is gelukkig dusdanig klein dat ik het alleen op de foto zag, en toen ik heel goed keek pas in het echt…

Goed, plaatjes! :slight_smile:

Mooi nummer :wink:

En natuurlijk het uurwerk. De SeaGull ST3621 (let ook even op het leuke serienr :wink: ):

Ik ben er zeer content mee!

Groeten,

Martin

Gefeliciteerd met deze topper. Uurwerk is netjes gedecoreerd! Wel groot voor een dress-watch, maar neem aan dat je er de polsen naar hebt. :slight_smile:

Prachtig (tu)

Wat mij betreft mogen er, als dresswatch zijnde, een millimeter of 5 van af maar ik heb ook kleine polsjes.

Veel plezier met dit prachtig stuk.

Doet mij inderdaad erg aan een ander Duits merk waarvoor wachtlijsten bestaan denken… Jammer van die frauduleuze toevoeging over het German mov. Dat heeft zo’n horloge toch niet nodig lijkt me.

hans

mooi horloge, niet mijn smaak maar zeer mooi gedecoreerd. veel plezier ermee

Heel mooi, kben benieuwd wat de kostprijs daar ongeveer van is?

Mooi horloge gefeliciteerd!

Ik ben ook voor een pvd rosé gouden combo gevallen met coffee bruine band en ivoorwitte wijzerplaat. (aerowatch)

Ik hoop dat je een gouden pvd coating hebt schijnt een degelijke coating te zijn.

Veel plezier er mee.

Vriendelijke groeten.

N.Visser.

carteblanchepw Schreef:

Heel mooi, kben benieuwd wat de kostprijs daar
ongeveer van is?

+1 En ik ben ook eigenlijk wel benieuwd waar je dergelijke aziaten vandaan haalt? Van Ebay ofzo? En kan je dan zelf dingen laten aanpassen e.d.?

Proficiat! Mooi uurwerk, zit zelf ook te denken om dit uurwerk eens aan te schaffen. Maar eerst die 7s26 weer in elkaar zien te krijgen.

Deze zijn vrij goedkoop. Kijk maar eens hier: http://store.taowatch.us/handwindwatch.aspx

Groeten,

Martin

Ik heb deze modellen ook zeer vaak overwogen. Die fotos doen me nu weer watertanden. Mooie klok hoor.

Ben niet zo van het goud, maar in dit ontwerp ziet 't er wel stijlvol uit. Mooie wijzers ook (met dat kleine rondje erin).

Leuk ding. Ziet er inderdaad ressy uit. In dezelfde ‘klasse’ als Parnis (die deze uurwerken ook gebruikt).

Veel plezier ermee.

Niels2 Schreef:

Leuk ding. Ziet er inderdaad ressy uit. In
dezelfde ‘klasse’ als Parnis (die deze uurwerken
ook gebruikt).

Veel plezier ermee.

Dank je. Je kunt Tao inderdaad vergelijken met Parnis, met het verschil dat Tao een stuk betere QC heeft. Parnis is de laatste tijd nogal een gok.

Groeten,

Martin

Gefeliciteerd!
Da’s nog eens waar voor je geld.

Hoe zie je dit soort horloges?
Als veel horloge voor weinig geld, of als serieus alternatief voor de onderkant van de Zwitserse markt?

Ondanks de mooie foto’s krijg ik er een beetje een goedkoop gevoel bij (niet het uurwerk!), met name details als de blikken schroefjes. Ik ben bang dat het ding bij mij na een week in een la verdwijnt.

Ik ben een beetje een detailfreak. Moet ik het gewoon proberen, als in: voor dat geld moet je niet zo moeilijk doen…
Ik ben benieuwd naar jouw en andere ervaringen met “Chinezen”.

Mooi klassiek model.

Ik heb deze.

Niet de linker helaas maar :frowning: de bovenste.
Zelfde seagull uurwerk

Veel plezier ermee.

Hans

Toch de knoop doorgehakt? Ben niet dol op de porceleine plaat maar verder een fraaie klok.

Han R Schreef:

Gefeliciteerd!
Da’s nog eens waar voor je geld.

Hoe zie je dit soort horloges?
Als veel horloge voor weinig geld, of als serieus
alternatief voor de onderkant van de Zwitserse
markt?

Ondanks de mooie foto’s krijg ik er een beetje een
goedkoop gevoel bij (niet het uurwerk!), met name
details als de blikken schroefjes. Ik ben bang dat
het ding bij mij na een week in een la verdwijnt.

Ik ben een beetje een detailfreak. Moet ik het
gewoon proberen, als in: voor dat geld moet je
niet zo moeilijk doen…
Ik ben benieuwd naar jouw en andere ervaringen met
"Chinezen".

Ik zie het als heel erg veel horloge voor het geld. Deze klasse, zeg sub €100, zie ik niet echt als alternatief voor zwitserse horloges.
Maar voor mij is de onderkant van de zwitserse markt totaal oninteressant. Als je kijkt hoeveel horloge je krijgt voor je geld in Japan of China, of bij kleine bouwers als Roland Kemmner, dan verlies ik alle interesse in de swiss made producten.

Pas bij de dure horloges wordt het interessant, maar die prijsklasse kan ik voor mijzelf nog niet verantwoorden.

Groeten,

Martin

Voor een paar maanden waagde ik ook de stap naar China, perpetual en kmoet toegeven dat je na een beetje zoeken toch heel mooie uurwerken vindt.
En vaak gebruiken ze dezelfde binnenwerken.
Ik ben er tevreden over.
Je moet natuurlijk het kaf van het koren scheiden.

Hallo Martin,

Een elg;) mooie aanwinst, ik had hem al in het engels voorbij zien komen en heb meteen even de taoshop gechecked. Zelf zou ik namenlijk ook wel eens iets goud(kleurigs) willen proberen.

Wat vind je van de kwaliteit van de band ?

Gr. Thomas